Rukometaši Vidovca uspješniji od Čakovčana u kupu

U susretu regionalnog kupa rukometaši Vidovca slavili su u Čakovcu 30:23. Poluvrijeme je bilo 14:13 za goste.

Vidovčani su puno bolje otvorili susret i poveli su 1:3 u 4. minuti, a u 15. minuti već je bilo 3:9. U 22. minuti je 7:11. Čakovčani su bolje odigrali završnicu prvog poluvremena i na odmor se odlazi rezultatom 13:14.

Čakovec je dobro krenuo i u nastavku pa u 37. minuti ima vodstvo 18:17. No to je kratko potrajalo i Vidovec preokreće na 19:21 u 41. minuti. U 49. minuti je bilo 23:24 i tu domaća ekipa potpuno staje i do kraja susreta ne uspijeva postići ni jedan gol.

Gosti su efikasni u napadu, Čakovčani ishitrenim šutevima pokušavaju nešto napraviti, no puno griješe, i Vidovec na kraju zasluženo pobjeđuje 30:23 te se plasirao u završnicu hrvatskoh rukometnog kupa.