nk varaždin

Rijeka i Varaždin podijelili bodove na Rujevici

Šego je bio strijelac za Varaždin.

U današnjem susretu 11. kola SuperSport HNL-a, nogometaši Rijeke i Varaždina podijelili su bodove u utakmici koja je završila rezultatom 1:1.

Rijeka je povela već u 14. minuti, kada je Galešić postigao pogodak iz voleja nakon odbijanja lopte u šesnaestercu.

Varaždin je izjednačio u 31. minuti, a strijelac je bio Šego, koji je realizirao kazneni udarac nakon što je izborio penal.

U 84. minuti došlo je do sudara između Ba i Perice, pri čemu je Perici raskrvavljena glava, a obojici su ukazana pomoć.

Tijekom utakmice, žute kartone dobili su Maglica u 79. minuti, Majstorović u 62. te Marina u 52. minuti.

Utakmica je završila bez dodatnih pogodaka.

Sastavi

Rijeka: Zlomislić – Majstorović, Radeljić, Galešić – Pašalić, Petrovič, Fruk, Čabraja – Janković, Rukavina – Dogan

Varaždin: Zelenika – Maglica, Nekić, Ba, Alić – Latković, Marina – Mitrovski, Mamić, Šego – Poldrugač