SPK VALCER

Andrej Gregurinčić i Eni Tuđan su najuspješniji sportski plesni par u Hrvatskoj

SPK Valcer

Andrej i Eni osvojili su prvo mjesto u svojoj dobnoj kategoriji.

Na svečanoj dodjeli godišnjih nagrada Hrvatskog sportskog plesnog saveza najboljim sportašima i sportašicama za 2024. godinu, održanoj 25. siječnja 2025. godine u Zagrebu, plesni par Andrej Gregurinčić i Eni Tuđan, članovi Sportskog plesnog kluba Valcer, proglašeni su najuspješnijim sportskim plesnim parom u Republici Hrvatskoj u kategoriji do 16 godina.

Tijekom 2024. godine, Andrej i Eni postigli su iznimne i zapažene rezultate te dostojno predstavili klub, Grad i Županiju.

Andrej i Eni osvojili su tri naslova viceprvaka Republike Hrvatske: u standardnim, latinskoameričkim plesovima te kombinaciji 10 plesova. Naslov viceprvaka Kupa Republike Hrvatske također nose u svim plesnim disciplinama.

Reprezentativci su Republike Hrvatske u standardnim i latinskoameričkim plesovima.

Andrej i Eni briljiraju i na svjetskoj sceni te su na svom prvom Svjetskom prvenstvu u standardnim plesovima u Rumunjskoj postigli fenomenalno 26. mjesto.

Sudionici su brojnih međunarodnih plesnih natjecanja te uz redovne školske obveze, svakodnevnim treniranjem u Varaždinu ili Zagrebu te sudjelovanjem na brojnim kampovima (domaćim i međunarodnim), Andrej i Eni postižu vrhunske rezultate što je rezultat njihovog predanog rada i zalaganja te iznimno veliki trud trenerskog tima.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Najnovije