Kup ŽNS Varaždin

Varteks danas otvara sezonu, igra se Županijski kup u Svetom Đurđu

Nogometaši Varteksa danas od 17:30 sati igraju utakmicu 2. kola Županijskog kupa protiv Drave Sveti Đurđ.

Natjecanje je to kojeg su Bumbari osvajali posljednje dvije godine, a i u ovu godinu idu s najvišim ambicijama.

I lani je na početku puta također Varteks morao put Drave, a sada će produžiti koji kilometar dalje od Hrženice, do Svetog Đurđa. Lani je početak bio ‘furiozan’, pobijedili su Bumbari, na prvoj stepenici puta do novog trofeja, ekipu Radničkog s čak 14:0.

I domaći trener Drave Dragan Sačer raduje se utakmici te poziva sve navijače da se odazivu u što većem broju ovoj nogometnoj fešti.

S druge strane, igrač Varteksa Niko Mihalinec smatra da je Varteks jači nego lani te da su ciljevi postavljeni vrlo visoko.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Najnovije