PU varaždinska

Donji Kneginec: Muškarac (31) vozio pod utjecajem alkohola i bez vozačke dozvole

Ilustracija/Miroslava Novak Hranjec

Prijeti mu preko 2.500 eura kazne i trajno oduzimanje vozila.

U petak, 20. lipnja u Ulici Grada Lipika u Donjem Knegincu, policijski su službenici zaustavili osobno vozilo kojim je upravljao 31-godišnjak pod utjecajem alkohola 0.66 promila, izvijestila je PU varaždinska.

Utvrdili su da ne posjeduje vozačku dozvolu te da je više puta pravomoćno kažnjen zbog istog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Prijete mu brojne kazne

Zbog navedenog te zbog sumnje da će nastaviti s činjenjem prekršaja, uhićen je i priveden u Policijsku upravu varaždinsku i smješten u posebnu prostoriju za zadržavanje do dovođenja sucu nadležnog suda.

Od njega je isto tako privremeno oduzeto vozilo kojim je upravljao. Za počinjene prekršaje prijeti mu izricanje novčane kazne od 2 630 eura, zadržavanje do 15 dana, zabrana upravljanja motornim vozilom u trajanju od 18 mjeseci te trajno oduzimanje vozila.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Najnovije