polumaraton

Kristijan Rubinić pobjednik je 30. varaždinskog polumaratona

Bravo za sve sudionike!

Pobjednik 30. Joma varaždinskog maratona je Kristijan Rubinić iz Atletskog kluba Jastrebarsko 99. Njemu je za 21 kilometar trebalo sat vremena, devet minuta i 5 sekundi

Na drugom je mjestu bio Antonio Đurđević (1:10:29) koji je trčao za Oružane snage Republike Hrvatske, dok je na trećem mjestu bio Jurica Tomac (1:10:44) iz AK Međimurje. Prva žena koja je stigla u cilj bila je Špela Gonza (1:20:43) iz Slovenije.

Što se Utrke građana na pet kilometara tiče, najbrži je bio Matej Nöthig (16:01) iz AK Varaždin. Drugo mjesto uzeo je Karlo Dimec (17:24) iz AK Rudolfa Prešerna, dok je treći bio Dominik Anđal (17:51) iz AK Martin. Marina Godinić iz AK Varaždin prva je žena koja je u Utrci građana stigla na cilj, trebalo joj je 19 minuta i 31 sekunde.

Posebnu utrku na pet kilometara trčali su vatrogasci. Prvi je među njima bio Saša Horvat iz VSU Žiškovec s vremenom 17:41. Iza njega bio je Denis Gašić (18:41) iz DVD-a Trnje, dok je Leon Čurila (19:34) iz DVD-a Varaždinbreg bio treći. Ivana Zeljko bila je prva vatrogaskinja koja je stigla do cilja, vrijeme joj je bilo 20:23.

Sve rezultate možete pronaći na OVOJ POVEZNICI.

A kako je utrka počela, pogledajte ispod.