
Kiša, kiša i kiša – neće prestati sve do nedjelje.
Pretežno oblačno i u mnogim mjestima vjetrovito, navodi DHMZ. Povremeno će padati kiša, mjestimice i obilnija, većinom u Gorskoj i središnjoj Hrvatskoj. U Dalmaciji je moguća i grmljavina. Puhat će umjeren i jak sjeveroistočni i sjeverni vjetar.
Na sjevernom i dijelu srednjeg Jadrana bura, podno Velebita na udare olujna, a prema jugu slab do umjeren južni vjetar i jugo. U drugom dijelu dana vjetar u slabljenju. Najviša dnevna temperatura zraka od 8 do 13, a na Jadranu između 14 i 17 °C.
Vrijeme sutra
Pretežno oblačno uz povremenu kišu. Lokalno obilnija oborina moguća je u Gorskoj i središnjoj Hrvatskoj. U Dalmaciji sunčana razdoblja i u većini mjesta bez oborine. Puhat će umjeren sjeverni i sjeveroistočni.
Na Jadranu umjerena do jaka bura, podno Velebita s olujnim udarima, a u Dalmaciji popodne slab do umjeren sjeverozapadnjak i jugozapadnjak. Najniža temperatura od 7 do 13, na najviša dnevna većinom od 10 do 15 °C.