
U protekla 24 sata u Varaždinu je palo 20 mm kiše.
U našem kraju danas će u prvom dijelu dana biti oblačno, povremeno s kišom, uglavnom u višim predjelima moguće i snijegom, javlja DHMZ. Od sredine dana prestanak oborine i djelomično razvedravanje sa zapada. Vjetar slab do umjeren sjeverni i sjeveroistočni. Najviša temperatura zraka od 3 do 8 °C.
Hrvatska danas
Pretežno oblačno s kišom, u Dalmaciji ponegdje i obilnijom, a snijeg će u unutrašnjosti padati uglavnom u višim predjelima. Od sredine dana sa zapada prestanak oborine i djelomično razvedravanje. Na krajnjem jugu kiša, moguće i grmljavina, zadržat će se cijeli dan. Vjetar slab do umjeren sjeverni i sjeveroistočni. Na moru umjerena do jaka bura, još u prvom dijelu dana podno Velebita i olujna s orkanskim udarima. Najviša dnevna temperatura zraka od 4 do 9, na Jadranu od 11 na sjeveru do 18 °C na jugu.
Hrvatska sutra
Djelomice sunčano uz promjenljivu naoblaku. Oblačnije na jugu zemlje gdje će mjestimice padati kiša. Vjetar slab do umjeren južni i jugoistočni. Na Jadranu slaba do umjerena bura, a prema kraju dana jugo i južni vjetar. Ujutro u kopnenim krajevima ponegdje magla, ali i mraz uz najnižu temperaturu zraka od -2 do 2, na Jadranu od 6 do 11 °C. Najviša dnevna između 4 i 9, na moru od 11 do 16 °C.



