Vijesti / Društvo

Učenici odlikaši: V. osnovna škola Varaždin

Učenici odlikaši: V. osnovna škola Varaždin

V. osnovna škola Varaždin

Školska godina 2014./2015. - odlični učenici

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Ravnatelj: Mario Šipek

1.a - razrednica: Ljerka Stupar

1. Lovro Belić    
2. Ivan Bunić    
3. Luka Bunić    
4. Erica Crnčić    
5. Leona Hodak    
6. Dalia Jozić    
7. Katrina Kišur    
8. Karlo Kovač    
9. Arijana Makaj    
10. Vili Malez    
11. Andro Mijatović Reinholc    
12. Vigo Moslavac    
13. Mirta Obelić    
14. Jan Peharda Presečki    
15. Meri Petak    
16. Franka Šavor    
17. Vedran Šavor    
18. Nives Tuđan    
19. Aleksandra Vidaković    

1.b - razrednica: Dubravka Novak

1. Rok Balažinec    
2. Teodor Belaj    
3. Emil Brezovec    
4. Tia Crkvenčić    
5. Ela Drožđek    
6. Mia Galić    
7. Simona Hirš    
8. Mika Kolar Mihalinec    
9. Juraj Kostanjevec    
10. Gabrijel Košmerl    
11. Maja Vjera Kronja    
12. Anja Kuščar    
13. Manuel Lukčić    
14. Vinko Majdak    
15. Lana Martak    
16. Sara Matušin    
17. Zora Mendaš Kišiček    
18. Jura Mucko    
19. Nikola Sajko    
20. Ivano Sklepić    
21. Marsel Stančin    
22. Iva Stričak    
23. Erika Tepeš    
24. Lara Žganec    

2.a - razrednica: Gordana Vaupotić

1. Fran Bešvir    
2. Tara Čolja    
3. Teo Drožđek    
4. Ella Drvarek    
5. Eva Đulabić    
6. Teo Flajšman    
7. Pavel Golec    
8. Neo Klasta Horvat    
9. Karla Kolenko    
10. Edo Kontrec    
11. Luka Kranjčić    
12. Filip Kukec    
13. Edo Lazić    
14. Vanessa Malnar    
15. Martin Patrčević    
16. Davorin Suhanek    
17. Luka Šarić    
18. Ivona Šimek    
19. Matija Žigmund    

2.b - razrednica: Željka Korade

1. Marko Balažinec    
2. Matej Banek    
3. Jan Golub    
4. Ida Hižak    
5. Klara Jambrošić Barnjak    
6. Luka Lacković    
7. Dora Majnarić    
8. Mila Mitrović    
9. Anamarija Pavičić    
10. Iva Pervan    
11. Patrik Piskač    
12. Vito Pizek    
13. Lana Skupnjak    
14. Ana Maria Šaško    
15. Sven Šmitlehner    
16. Ivan Trubić    

3.a - razrednica: Sanda Rajn

1. Leon Avirović    
2. Domagoj Belić    
3. Vedran Borović    
4. Adrian Džambo    
5. Jura Đolonga    
6. Dorotea Habulan    
7. Lora Herceg    
8. Nina Ivezić    
9. Anđa Jurčević    
10. Ida Klasta    
11. Petra Kopjar    
12. Roko Kovačić    
13. Patrik Marjanović    
14. Vito Martinčević    
15. Borna Pahor    
16. Josip Slatki    
17. Lana Stolnik    
18. Lucija Šavor    
19. Dino Šestak    
20. Marko Špičko

3.b - razrednica: Vlatka Kostanjevac

1. Tara Breški    
2. Jana Garojević    
3. Elena Križnjak    
4. Lorena Maček    
5. Lara Podnar    
6. Nika Puzić    
7. Benjamin Šmitlehner

4.a - razrednica: Sandra Crnković

1. Vita Bolfek    
2. Mislav Cepernić    
3. Luka Cota    
4. Toni Čovran    
5. Stela Danko    
6. Dinka Dobrenić    
7. Stela Kukec    
8. Ivan Mihalj    
9. Anamarija Mrkonjić    
10. Lana Murselović    
11. Tea Skupnjak    
12. Dorotea Šaško    
13. Denis Tuđan    
14. Toni Vinter    

4.b - razrednica: Sanda Klemm

1. Paula Arklinić    
2. Petar Čurila    
3. Neven Dreven    
4. Daniel Hukić    
5. Tibor Kovačić    
6. Luka Kovačićek    
7. Vito Makoter    
8. Nikola Mavrić    
9. Ema Mihalj    
10. Nikola Ostroški    
11. Klaudija Plantak    
12. Leona Ptiček    
13. Matej Roginić    
14. Kruno Stančić    
15. Una Vuković    

5.a - razrednica: Ivana Kolarić

1. Borna Belić    
2. Tonka Belić    
3. Ana Čovran    
4. Leon Dreven    
5. Jasmina Horvat    
6. Linda Ljubić    
7. Vedran Maček    
8. Jana Marković    
9. Filip Nušak    
10. Greta Posavec    
11. Mona Skok    
12. Zita Svetec    
13. Roko Šestak    
14. Petra Šokman    
15. Klara Trstenjak    
16. Lana Vinter    
17. Lana Zebec    
18. Patricija Žganec    

5.b - razrednica: Nikolina Lisičak

1. Marin Balažinec    
2. Vito Car    
3. Luka Hanžek    
4. Marta Korade    
5. Nika Kronja    
6. Ira Kuserbanj    
7. Rea Kuserbanj    
8. Alitas Narančić    
9. Kaja Turković    

6.a - razrednica: Martina Jembrih

1. Ilona Biškup    
2. Katarina Časar    
3. Nika Čevizović    
4. Matija Dombaj    
5. Rea Galić    
6. Leon Klobučarić    
7. Ivana Kopjar    
8. Dora Košić    
9. Lara Kovačić    
10. Lana Lončar    
11. Mislav Maček    
12. Tereza Obelić    
13. Lana Pahor    
14. Buga Stipan    
15. Nika Šestak    

6.b - razrednica: Lovorka Maruševec

1. Lovro Hukić    
2. Stephani Kukina Gradečak    
3. Elena Lacković    
4. Tea Meliš    
5. Vita Njegovec    
6. Barbara Stričak    
7. Vladimir Vrbanec    
8. Marin Živoder    

7.a - razrednica: Natalija Prelovšek

1. Ivana Cmrečki    
2. Jakov Gorski    
3. Nera Jelušić    
4. Ana Majdak    
5. Matea Mihalj    
6. Martin Oreški    
7. Jura Skok    
8. Marta Šantek    
9. Petar Vojnović    
10. Matija Volarić    

7.b - razrednica: Renata Hraščanec

1. Kristijan Balažinec    
2. Lorena Domislović    
3. Sara Domislović    
4. Matija Hanžek    
5. Borna Kosec    
6. Klementina Plantak    
7. Fran Vuković    

8.a - razrednica: Davorka Gal

1. Marin Avirović    
2. Lara Benković    
3. Fran Dobrenić    
4. Ana Matić    
5. Filip Pernarić    
6. Sara Pomper    
7. Tara Požgaj    
8. Rea Strnad    
9. Leonarda Vupora    
10. Petra Žigmund    

8.b - razrednica: Nataša Grubješić

1. Tara Cirkvenčić
2. Jelena Jambrošić Barnjak    
3. Karla Kukina Gradečak    
4. Iva Meliš    
5. Bruno Zadravec    

Varazdinski.hr čestita svim učenicima na postignutom uspjehu!

Najnovije

Reci što misliš!


Vezani članci