LOKALNI IZBORI 2021.
PROUČITE, IZABERITE Ovo su svi kandidati u svim gradovima i općinama Varaždinske županije
Ovdje možete pronaći podatke o tome tko se sve kandidirao u 22 općine, 6 gradova i županiji...
Redoviti lokalni izbori održat će se u nedjelju 16. svibnja.
U Varaždinskoj županiji izbori se održavaju u 22 općine, 6 gradova i na razini Županije.
Tako se biraju novi načelnici te novi članovi općinskih vijeća, novi gradonačelnici te novi članovi gradskih vijeća, dok se na razini Varaždinske županije bira novi župan te članovi Županijske skupštine.
Do ponoći u četvrtak 29. travnja trajala je predaja kandidatura i kandidacijskih lista.
U nastavku donosimo pregled kandidata za Varaždinsku županiju te šest gradova i 22 općine.
VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
KANDIDATI ZA ŽUPANA:
Barbara Antolić Vupora, zamjenik Luka Zrinski (SDP)
Radimir Čačić, zamjenik Robert Vugrin (Reformisti, Umirovljenici)
Mario Lešina, zamjenik Marijan Cingula (Kandidat grupe birača)
Krunoslav Lukačić, zamjenica Sanja Kolenko (HNS, HSS BR, DKS, BUZ)
Denis Mladenović, zamjenik Denis Grgurović (MOST, Hrvatski suverenisti, HRAST)
Darko Novoselec, zamjenik Mladen Rogina (DP)
Anđelko Stričak, zamjenica Silvija Zagorec (HDZ,HSLS, HSU)
> Ovdje pogledaje sve kandidate za Županijsku skupštinu
GRAD VARAŽDIN
KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:
Neven Bosilj, zamjenik Miroslav Marković (SDP)
Ivan Čehok, zamjenik Zlatan Avar (Kandidat grupe birača)
Zdravka Grđan, zamjenica Mirjana Kolarek Karakaš (Kandidatkinja grupe birača)
Goran Habuš, zamjenik Igor Klopotan (HNS, HSS BR, BUZ, HL-SR)
Dubravka Novak, zamjenica Ana Petrić (Kandidatkinja grupe birača)
Davor Patafta, zamjenik Vlado Sevšek (Kandidat grupe birača)
Ronald Ređep, zamjenica Natalija Lisičak (DP)
Alen Runac, zamjenik Enes Garibović (HDZ, HSLS, HSU)
> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće
GRAD IVANEC
KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:
Milorad Batinić, zamjenik Marko Friščić (Kandidat grupe birača)
Zdenko Đuras, zamjenik Elvis Gotal (HDZ, HSU)
Jasenka Friščić, zamjenik Dalibor Patekar (SDP)
Kristina Geci Smoljo, zamjenica Jelena Pavleković (Reformisti)
Nikola Sedlar, zamjenik Denis Šimek (HNS, HSS BR, BUZ)
Tomislav Sever, zamjenik Mladen Strugar (HSS)
> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće
GRAD LEPOGLAVA
KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:
Robert Dukarić (HDZ, HSU)
Vjeran Ježek (Reformisti)
Hrvoje Kovač (SDP)
Robert Maček (Kandidat grupe birača)
Marijan Škvarić (HNS, HSS - SR, BUZ)
Željko Šoštarić (HSS, ZS)
> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće
GRAD LUDBREG
KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:
Dubravko Bilić (Kandidat grupe birača)
Krešimir Horvat (Reformisti)
Goran Križanić (HDZ, HSU)
Božica Makar (HNS, HSS BR, BUZ)
Siniša Markulinčić (Kandidat grupe birača)
> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće
GRAD NOVI MAROF
KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:
Luka Brezovec, zamjenik Mihael Harmicar (Reformisti)
Josip Gazdek, zamjenik Mateo Ivec (DP)
Siniša Jenkač, zamjenik Ivan Tuk (HDZ, HSS BR, HNS, HSU)
Mladen Smoljanec, zamjenica Nataša Husaina (SDP)
> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće
GRAD VARAŽDINSKE TOPLICE
KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:
Željko Bedeković (Reformisti, SDP, HSU)
Mladen Belavić (HSS)
Dragica Ratković (HDZ, HSLS)
> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće
OPĆINA BEDNJA
Kandidati za načelnika:
Damir Poljak (HDZ)
Velimir Sekol (Reformisti)
Darko Vugrinski (Kandidat grupe birača)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA BERETINEC
Kandidati za načenika:
Igor Kos (HDZ, Reformisti, HSU)
Nikola Žganec (HNS, HSS, SDP, BUZ)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA BREZNICA
Kandidati za načelnika:
Stjepan Krobot (HSS, HDZ, HSU, Reformisti)
Nikola Podoljnjak (SDP)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA BREZNIČKI HUM
Kandidati za načelnika:
Marko Fišter (HDZ)
Zoran Hegedić (HNS, HSS, Reformisti)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA CESTICA
Kandidati za načelnika:
Mirko Korotaj (HNS)
Tomislav Lazar (HDZ)
Žarko Rodeš (SDP)
Nikola Ščuric (Reformisti)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA DONJA VOĆA
Kandidati za načelnika:
Krunoslav Jurgec (HDZ)
Sanja Kočet (Reformisti)
Ivana Šteković (Kandidatkinja grupe birača)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA GORNJI KNEGINEC
Kandidati za načelnika:
Goran Kaniški (HDZ, HNS, HSS BR, DKS, HSU, HSLS)
Rade Stopinšek (Reformisti)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA JALŽABET
Kandidati za načelnika:
Robert Horvatić (HDZ, HSU, HSLS)
Marijan Pavličević (Kandidat grupe birača)
Rajko Solar (Reformisti, SDP, Umirovljenici)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA KLENOVNIK
Kandidati za načelnika:
Mladen Blaško (HNS)
Vedran Cerovčec (SDP)
Sanda Golub (HSS)
Drago Oštarjaš (Reformisti)
Martin Pintarić (HDZ)
OPĆINA LJUBEŠĆICA
Kandidati za načelnika:
Nenad Horvatić (HDZ)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA MALI BUKOVEC
Kandidati za načelnika:
Darko Marković (Kandidat grupe birača)
Slađan Mustač (HDZ)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA MARTIJANEC
Kandidati za načelnika:
Dražen Levak (HDZ)
Branimir Nađ (Reformisti)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA MARUŠEVEC
Kandidati za načelnika:
Snježana Cerjan (HDZ)
Marijan Fatiga (HSS)
Mario Klapša (SDP)
Renato Podbojec (Reformisti)
Damir Šprem (HNS, HSS BR, BUZ)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA PETRIJANEC
Kandidati za načelnika:
Josip Bačan (HDZ, HSS, HSLS)
Željko Posavec (SDP)
Roman Strelec (Reformisti)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA SRAČINEC
Kandidati za načelnika:
Domagoj Bačani (HDZ)
Miodrag Habulan (DP, HSLS)
Mario Možanić (SDP)
Božidar Novoselec (HNS)
Valerija Paljak (Reformisti, HSU)
Kruno Plantak (Kandidat grupe birača)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA SVETI ILIJA
Kandidati za načelnika:
Marin Bosilj (HDZ)
Borko Mikić (Reformisti, HSS, SDP)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA TRNOVEC BARTOLOVEČKI
Kandidati za načelnika:
Dalibor Jurak (HDZ)
Miro Koren (HNS, HSS BR, BUZ)
Sonja Ružić-Cvrtnjak (SDP, HSS, HSU)
Verica Vitković (Reformisti)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA VELIKI BUKOVEC
Kandidati za načelnika:
Dražen Đurašin (HDZ)
Franjo Vrbanić (Kandidat grupe birača)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA VIDOVEC
Kandidati za načelnika:
Mihael Blažeković (Kandidat grupe birača)
Božo Đuras (HNS)
Mario Gazdek (Kandidat grupe birača)
Bruno Hranić (HDZ)
Ines Pavleković (Kandidatkinja grupe birača)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA VINICA
Kandidati za načelnika:
Miroslav Kelemenić (HDZ)
Božidar Šipek (Reformisti)
Branimir Štimec (Kandidat grupe birača)
Stjepan Tomašec (SDP)
> Kandidati za Općinsko vijeće
OPĆINA VISOKO
Kandidati za načelnika:
Ivica Baneković (HSS, SDP)
Dragutin Mateković (HDZ)
Najnovije
-
Da vam ne uvene...
-
Podignut je cenzus i povećan iznos uskrsnica...
-
Neki su malo rasli, neki malo pali u odnosu na prije četiri godine.
-
U Udruzi Lijepa Naša zabrinuti su i zbog najavljenog gradskog projekta vrijednog 5,2 milijuna eura. Evo što ih muči...
-
Zvuci harmonike odjekivali su Malom i Velikom koncertnom dvoranom Glazbene škole u Varaždinu.
Reci što misliš!