Vijesti / Lokalni izbori 2021.

1 ŽUPANIJA, 6 GRADOVA, 22 OPĆINE

LOKALNI IZBORI Donosimo popis svih dosad istaknutih kandidatura

LOKALNI IZBORI Donosimo popis svih dosad istaknutih kandidatura
Luka Klun/Pixsell

Pred nama su još jedni lokalni izbori, koji bi se trebali održati 16. svibnja 2021. godine. Službeno raspisivanje izbora tek predstoji i tek onda aspirante na načelničke funkcije očekuje prikupljanje potpisa za službenu kandidaturu.

No mnogi pojedinci već su najavili svoj ulazak u tu utrku, a mi ćemo na ovome mjestu nastojati voditi preciznu evidenciju za jedinice lokalne i regionalne samouprave. 

VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Barbara Antolić Vupora (SDP), zamjenik Luka Zrinski (SDP)
Dario Carev (Centar)
Radimir Čačić (Reformisti), zamjenik Robert Vugrin (Reformisti)
Denis Mladenović (MOST), Denis Grgurović (MOST)
Darko Novoselec (Domovinski pokret), zamjenik Mladen Rogina (Domovinski pokret)
Anđelko Stričak (HDZ)
Krunoslav Lukačić (HNS)

GRAD VARAŽDIN
Neven Bosilj (SDP), zamjenik Miroslav Marković (SDP)
Zdravka Grđan (nezavisna), zamjenica Mirjana Kolarek Karakaš (nezavisna)
Goran Habuš (HNS), zamjenik Igor Klopotan (HNS)
Matija Mikac (nezavisni)
Dubravka Novak (Budimo grad), zamjenica Ana Petrić (Budimo grad)
Ronald Redjep (Domovinski pokret)
Alen Runac (HDZ), zamjenik Enes Garibović (HDZ)
Boris Tomaš (Centar)

GRAD IVANEC
Milorad Batinić (nezavisni), zamjenik Marko Friščić (nezavisni)
Darko Bregović (Domovinski pokret)
Zdenko Đuras (HDZ)
Jasenka Friščić (SDP)
Kristina Geci (Reformisti)
Nikola Sedlar (HNS)

GRAD NOVI MAROF
Luka Brezovec (Reformisti)
Josip Gazdek (Domovinski pokret), zamjenik Branimir Puškadija (Domovinski pokret)
Siniša Jenkač (HDZ)
Mladen Smoljanec (SDP)

GRAD LUDBREG
Goran Križanić (HDZ)
Krešimir Horvat (Reformisti)
Siniša Markulinčić (Domovinski pokret)

GRAD LEPOGLAVA
Robert Dukarić (HDZ)
Vjeran Ježek (Reformisti)
Hrvoje Kovač (SDP)
Marijan Škvarić (HNS)

GRAD VARAŽDINSKE TOPLICE
Željko Bedeković (Reformisti)
Dragica Ratković (HSLS-HDZ)

OPĆINA BEDNJA
Damir Poljak (HDZ)
Velimir Sekol (Reformisti)

OPĆINA BERETINEC
Igor Kos (nezavisni)
Nikola Žganec (HNS)

OPĆINA BREZNICA 
Stjepan Krobot (HDZ)
Nikola Podolnjak (SDP)

OPĆINA BREZNIČKI HUM
Marko Fišter (HDZ)

OPĆINA CESTICA
Žarko Rodeš (SDP) 
Nikola Ščuric (Reformisti)

OPĆINA CESTICA
Zdravko Rodeš (SDP)
Tomislav Lazar (HDZ)

OPĆINA DONJA VOĆA
Krunoslav Jurgec (HDZ)
Sanja Kočet (Reformisti)

OPĆINA GORNJI KNEGINEC
Aleksandro Horvatić (Domovinski pokret)
Goran Kaniški (HDZ)
Rade Stopinšek (Reformisti)

OPĆINA JALŽABET
Robert Horvatić (HDZ)
Rajko Solar (Reformisti)

OPĆINA KLENOVNIK
Mladen Blaško (HNS)
Vedran Cerovčec (SDP)
Sanda Golub (HSS) 
Martin Pintarić (HDZ)
Drago Oštarjaš (Reformisti)

OPĆINA LJUBEŠĆICA 
Nenad Horvatić (HDZ)

OPĆINA MALI BUKOVEC
Slađan Mustač (HDZ)

OPĆINA MARTIJANEC
Dražen Levak (HDZ)
Branimir Nađ (Reformisti)

OPĆINA MARUŠEVEC
Snježana Cerjan (HDZ)
Mario Klapša (SDP)
Renato Podbojec (Reformisti)
Damir Šprem (HNS)

OPĆINA PETRIJANEC
Josip Bačan (HDZ)
Roman Strelec (Reformisti)

OPĆINA SRAČINEC
Domagoj Bačani (HDZ)
Miodrag Habulan (Domovinski pokret) 
Valerija Paljak (Reformisti)

OPĆINA SVETI ILIJA
Marin Bosilj (HDZ)
Borko Mikić (Reformisti)

OPĆINA TRNOVEC BARTOLOVEČKI
Dalibor Jurak (HDZ)
Sonja Ružić Cvrtnjak (SDP)
Verica Vitković (Reformisti)

OPĆINA VELIKI BUKOVEC
Dražen Đurašin (HDZ)

OPĆINA VIDOVEC
Mihael Blažeković (nezavisni)
Božo Đuras (HNS)
Mario Gazdek (nezavisni)
Bruno Hranić (HDZ)

OPĆINA VINICA
Miroslav Kelemenić (HDZ)
Božidar Šipek (Reformisti)

OPĆINA VISOKO 
Dragutin Mateković (HDZ)

Najgledanija galerija

Izdvojeno


Reci što misliš!