Vijesti / Lokalni izbori 2021.

LOKALNI IZBORI 2021.

IZBORI Donosimo popise svih kandidata u svim gradovima i općinama Varaždinske županije

IZBORI Donosimo popise svih kandidata u svim gradovima i općinama Varaždinske županije
Luka Klun/Pixsell

Proučite tko se sve kandidirao u 22 općine, 6 gradova i županiji...

Redoviti lokalni izbori održat će se u nedjelju 16. svibnja. 

U Varaždinskoj županiji izbori se održavaju u 22 općine, 6 gradova i na razini Županije.

Tako se biraju novi načelnici te novi članovi općinskih vijeća, novi gradonačelnici te novi članovi gradskih vijeća, dok se na razini Varaždinske županije bira novi župan te članovi Županijske skupštine.

Do ponoći u četvrtak 29. travnja trajala je predaja kandidatura i kandidacijskih lista. 

U nastavku donosimo pregled kandidata za Varaždinsku županiju te šest gradova i 22 općine.

VARAŽDINSKA ŽUPANIJA

KANDIDATI ZA ŽUPANA:

Barbara Antolić Vupora, zamjenik Luka Zrinski (SDP)

Radimir Čačić, zamjenik Robert Vugrin (Reformisti, Umirovljenici)

Mario Lešina, zamjenik Marijan Cingula (Kandidat grupe birača)

Krunoslav Lukačić, zamjenica Sanja Kolenko (HNS, HSS BR, DKS, BUZ)

Denis Mladenović, zamjenik Denis Grgurović (MOST, Hrvatski suverenisti, HRAST)

Darko Novoselec, zamjenik Mladen Rogina (DP)

Anđelko Stričak, zamjenica Silvija Zagorec (HDZ,HSLS, HSU)

> Ovdje pogledaje sve kandidate za Županijsku skupštinu

GRAD VARAŽDIN

KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:

Neven Bosilj, zamjenik Miroslav Marković (SDP)

Ivan Čehok, zamjenik Zlatan Avar (Kandidat grupe birača)

Zdravka Grđan, zamjenica Mirjana Kolarek Karakaš (Kandidatkinja grupe birača)

Goran Habuš, zamjenik Igor Klopotan (HNS, HSS BR, BUZ, HL-SR)

Dubravka Novak, zamjenica Ana Petrić (Kandidatkinja grupe birača)

Davor Patafta, zamjenik Vlado Sevšek (Kandidat grupe birača)

Ronald Ređep, zamjenica Natalija Lisičak (DP)

Alen Runac, zamjenik Enes Garibović (HDZ, HSLS, HSU)

> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće

GRAD IVANEC

KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:

Milorad Batinić, zamjenik Marko Friščić (Kandidat grupe birača)

Zdenko Đuras, zamjenik Elvis Gotal (HDZ, HSU)

Jasenka Friščić, zamjenik Dalibor Patekar (SDP)

Kristina Geci Smoljo, zamjenica Jelena Pavleković (Reformisti)

Nikola Sedlar, zamjenik Denis Šimek (HNS, HSS BR, BUZ)

Tomislav Sever, zamjenik Mladen Strugar (HSS)

> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće

GRAD LEPOGLAVA

KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:

Robert Dukarić (HDZ, HSU)

Vjeran Ježek (Reformisti)

Hrvoje Kovač (SDP)

Robert Maček (Kandidat grupe birača)

Marijan Škvarić (HNS, HSS - SR, BUZ)

Željko Šoštarić (HSS, ZS)

> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće

GRAD LUDBREG

KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:

Dubravko Bilić (Kandidat grupe birača)

Krešimir Horvat (Reformisti)

Goran Križanić (HDZ, HSU)

Božica Makar (HNS, HSS BR, BUZ)

Siniša Markulinčić (Kandidat grupe birača)

> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće

GRAD NOVI MAROF

KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:

Luka Brezovec, zamjenik Mihael Harmicar (Reformisti)

Josip Gazdek, zamjenik Mateo Ivec (DP)

Siniša Jenkač, zamjenik Ivan Tuk (HDZ, HSS BR, HNS, HSU)

Mladen Smoljanec, zamjenica Nataša Husaina (SDP)

> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće

GRAD VARAŽDINSKE TOPLICE

KANDIDATI ZA GRADONAČELNIKA:

Željko Bedeković (Reformisti, SDP, HSU)

Mladen Belavić (HSS)

Dragica Ratković (HDZ, HSLS)

> Ovdje pogledajte sve kandidate za Gradsko vijeće

OPĆINA BEDNJA

Kandidati za načelnika:
Damir Poljak (HDZ)
Velimir Sekol (Reformisti)
Darko Vugrinski (Kandidat grupe birača)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA BERETINEC

Kandidati za načenika:
Igor Kos (HDZ, Reformisti, HSU)
Nikola Žganec (HNS, HSS, SDP, BUZ)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA BREZNICA

Kandidati za načelnika:  
Stjepan Krobot (HSS, HDZ, HSU, Reformisti)
Nikola Podoljnjak (SDP)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA BREZNIČKI HUM

Kandidati za načelnika:
Marko Fišter (HDZ)
Zoran Hegedić (HNS, HSS, Reformisti)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA CESTICA

Kandidati za načelnika:
Mirko Korotaj (HNS)
Tomislav Lazar (HDZ)
Žarko Rodeš (SDP) 
Nikola Ščuric (Reformisti)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA DONJA VOĆA

Kandidati za načelnika:
Krunoslav Jurgec (HDZ)
Sanja Kočet (Reformisti)
Ivana Šteković (Kandidatkinja grupe birača)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA GORNJI KNEGINEC

Kandidati za načelnika:
Goran Kaniški (HDZ, HNS, HSS BR, DKS, HSU, HSLS)
Rade Stopinšek (Reformisti)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA JALŽABET

Kandidati za načelnika:
Robert Horvatić (HDZ, HSU, HSLS)
Marijan Pavličević (Kandidat grupe birača)
Rajko Solar (Reformisti, SDP, Umirovljenici)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA KLENOVNIK

Kandidati za načelnika:
Mladen Blaško (HNS)
Vedran Cerovčec (SDP)
Sanda Golub (HSS) 
Drago Oštarjaš (Reformisti)
Martin Pintarić (HDZ)

OPĆINA LJUBEŠĆICA 

Kandidati za načelnika:
Nenad Horvatić (HDZ)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA MALI BUKOVEC

Kandidati za načelnika:
Darko Marković (Kandidat grupe birača)
Slađan Mustač (HDZ)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA MARTIJANEC

Kandidati za načelnika:
Dražen Levak (HDZ)
Branimir Nađ (Reformisti)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA MARUŠEVEC

Kandidati za načelnika:
Snježana Cerjan (HDZ)
Marijan Fatiga (HSS)
Mario Klapša (SDP)
Renato Podbojec (Reformisti)
Damir Šprem (HNS, HSS BR, BUZ)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA PETRIJANEC

Kandidati za načelnika:
Josip Bačan (HDZ, HSS, HSLS)
Željko Posavec (SDP)
Roman Strelec (Reformisti)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA SRAČINEC

Kandidati za načelnika:
Domagoj Bačani (HDZ)
Miodrag Habulan (DP, HSLS) 
Mario Možanić (SDP)
Božidar Novoselec (HNS)
Valerija Paljak (Reformisti, HSU)
Kruno Plantak (Kandidat grupe birača)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA SVETI ILIJA

Kandidati za načelnika:
Marin Bosilj (HDZ)
Borko Mikić (Reformisti, HSS, SDP)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA TRNOVEC BARTOLOVEČKI

Kandidati za načelnika:
Dalibor Jurak (HDZ)
Miro Koren (HNS, HSS BR, BUZ) 
Sonja Ružić-Cvrtnjak (SDP, HSS, HSU)
Verica Vitković (Reformisti)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA VELIKI BUKOVEC

Kandidati za načelnika:
Dražen Đurašin (HDZ)
Franjo Vrbanić (Kandidat grupe birača)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA VIDOVEC

Kandidati za načelnika:
Mihael Blažeković (Kandidat grupe birača)
Božo Đuras (HNS)
Mario Gazdek (Kandidat grupe birača)
Bruno Hranić (HDZ)
Ines Pavleković (Kandidatkinja grupe birača)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA VINICA

Kandidati za načelnika:
Miroslav Kelemenić (HDZ)
Božidar Šipek (Reformisti)
Branimir Štimec (Kandidat grupe birača)
Stjepan Tomašec (SDP)

> Kandidati za Općinsko vijeće

OPĆINA VISOKO 

Kandidati za načelnika:
Ivica Baneković (HSS, SDP)
Dragutin Mateković (HDZ)

> Kandidati za Općinsko vijeće

Najgledanija galerija

Izdvojeno


Reci što misliš!