Vijesti / Radna mjesta

OGLAS ZA POSAO

Varaždinska tvrtka Marlex traži mjernike za stolariju (više djelatnika)

Marlex

Varaždinska tvrtka Marlex d.o.o. bavi se proizvodnjom PVC, Alu i Drvo-alu stolarije, i najveći je proizvođač u Hrvatskoj.

Trenutno zapošljava preko 240 djelatnika.

Trenutno je aktivan oglas za poziciju:

Mjernik za građevinsku stolariju (m/ž)

- PVC, Alu i Drvo-Alu stolarija

- traži se više djelatnika

Opis posla:

- rad na terenu.

- obilazak gradilišta i objekata na terenu i vršenje izmjere otvora za ugradnju stolarije

- precizna izrada prateće dokumentacije

Uvjeti:

- min. iskustvo na istom radnom mjestu od 2 godine.

- SSS tehničkog smjera – prednost

- organizacijske sposobnosti i usmjernost na detalje.

Vještine: MS Office

Vozačka dozvala kategorije B

Nudimo:

- probni rok/stalni radni odnos

- konitunirana edukacija

- službeni mobitel

- službeni automobil

Molbe slati na: [email protected] naslov MJERNIK do 20.9.2020.

Najnovije

Reci što misliš!

Najgledaniji video