Vijesti / Radna mjesta

VAŠ DOMAĆI TELEKOM

OGLAS ZA POSAO Magic Net traži mrežnog inženjera i projektanta optičkih mreža

Radi povećanja obima posla, tvrtka Magic Net traži suradnike za pozicije Mrežnog inženjera (m/ž) i za Projektanta svjetlovodnih mreža (m/ž).

Rok za prijave je do 31.12., a niže su navedene sve informacije i uvjeti posla te kontakti za prijavu.

Mrežni inženjer (m/ž)

ODGOVORNOSTI:

- instalacija, administracija i održavanje ISP mrežne infrastrukture
- praćenje ispravnosti rada mrežne i računalno-poslužiteljske infrastrukture kroz alate za nadzor
- spremnost na 24/7 pasivna dežurstva

UVJETI:

- iskustvo s mrežnim platformama Cisco (dodatno iskustvo s Mikrotik, Huawei i Fortinet su prednost)
- dobro poznavanje IP/Ethernet mrežnih tehnologija (Routing, Switching, DC and Security)
- najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima administracije mrežnih i IT sustava
- poželjno je posjedovanje stručnih certifikata iz područja administracije računalnih mreža
- Cisco CCNA certifikat (Cisco CCNP ili CCIE su prednost)
- dobro poznavanje operacijskih sustava Windows i Linux
- napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- multitasking
- timski duh
- sposobnost samoedukacije

ŠTO NUDIMO:

- Rad u vodećoj lokalno orijentiranoj telekom kompaniji s naprednim uslugama i tehnologijama
- Prijateljsko i poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih stručnjaka
- Rad s najnovijim tehnologijama
- Rješavanje kompleksnih i zanimljivih izazova
- Edukacije u skladu s vlastitim interesima i razvojnim smjerovima kompanije (certifikacije, konferencije, tečajevi, online tečajevi)

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do 31. 12. 2021. na e-mail [email protected]net.hr ili prijavom putem FB stranice --> https://www.facebook.com/jobs/job-opening/196035706027642?source=job_a

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Projektant svjetlovodnih mreža (m/ž)

Opis radnog mjesta:

- izrada tehničke dokumentacije i crteža pasivnih telekomunikacijskih mreža i sustava u suradnji i po uputstvima inženjera projektanata
- terenski poslovi na prikupljanju podataka za izradu dokumentacije
- pronalaženje tehničkih rješenja za izgradnju telekomunikacijskih mreža
- redovno izvještavanje u dogovorenom obliku

UVJETI:

- viša stručna sprema tehničkog usmjerenja ili fakultet
- AutoCAD
- vozačka dozvola B kategorije
- srednje znanje engleskog jezika

VRSTA ZAPOSLENJA - Stalni radni odnos s probnim periodom od 6 mjeseci

 ŠTO NUDIMO:

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do 31. 12. 2021. putem e-maila [email protected] ili prijavom putem FB oglasa https://www.facebook.com/jobs/job-opening/586648962542096/?source=job_ats

Najgledanija galerija

Izdvojeno

Reci što misliš!