OGLAS ZA POSAO

PRO-ECO d.o.o. Novi Marof zapošljava agronoma

Tvrtka Pro-eco d.o.o. Novi Marof već 15 godina na tržištu nudi širok asortiman proizvoda za organsku poljoprivredu, certificiranih od ovlaštenih certifikacijskih kuća EU. Radi kontinuiranog rasta poslovanja traže Agronoma.

Tvrtka Pro-eco d.o.o. Novi Marof već 15 godina na tržištu nudi
širok asortiman proizvoda za organsku poljoprivredu,
certificiranih od ovlaštenih certifikacijskih kuća EU.
Svi su preparati namijenjeni profesionalnim ekološkim
proizvođačima, ali i pojedincima koji se žele posvetiti uzgoju
zdravih i kvalitetnih namirnica.

Korisnicima kontinuirano pružamo besplatnu podršku, savjetovanja
i edukacije.

Tražimo kvalitetnog člana/članicu tima na poziciji:

   AGRONOM  (m/ž) – mjesto rada Novi Marof,
Varaždinska županija

OPIS POSLA:

– prodaja, tehnička podrška i savjetovanje korisnika o primjeni
ekoloških preparata za zaštitu i ekoloških gnojiva,
održavanje prezentacija i edukacija, provođenje pokusa na
terenu
– razvoj postojećih i uvođenje novih poslovnih suradnji
– komercijalni poslovi, istraživanje i praćenje tržišta
– kontakt sa nadležnim ministarstvom i ostalim tijelima uprave

UVJETI PRIJAVE:

1. VSS agronomski fakultet ( biljne znanosti, hortikultura,
fitomedicina, agroekologija, ekološka poljoprivreda)
2. iskustvo ili dobro poznavanje struke, asortimana i
tehnologija
3. aktivno korištenje engleskog jezika
4. napredno korištenje MS Office paketa
5. vozačka dozvola B kategorije
6. profesionalan pristup, razvijene organizacijske, pregovaračke
i prezentacijske vještine

NUDIMO:

– stalno zaposlenje uz probni rok, rad u uspješnom i stabilnom
okruženju
– stimulativne dodatke, topli obrok, punu naknadu za
prijevoz
–  mobilni telefon, računalo, korištenje službenog
vozila
–  kontinuirane edukacije, dinamičan i kreativan posao

Ako zadovoljavate uvjete i želite postati važan dio našeg tima,
javite se na oglas!
Uz zamolbu priložite životopis, presliku diplome i stečenih
certifikata te e-izvadak o stažu.

Vaše prijave primamo do 15.02.2024. na mail
adresu posao@comet.hr.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@varazdinski.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije