Arena Varaždin

Crvena jabuka 17. svibnja u Areni Varaždin

Sub
17
17. svibnja
20:00 - 23:30
Arena Varaždin
Šetalište Franje Tuđmana 1
Varaždin
događaj je prošao

Koncertnom turnejom Crvena jabuka slavi 40 godina karijere.

Bend Crvena jabuka 17. svibnja 2025. godine dolazi u Arenu Varaždin gdje slavi 40 godina karijere.

Arenom će se pjevati „“Ima nešto od srca do srca”, “Tugo nesrećo”, “Nekako s proljeća”, “Dirlija”, “Bježi kišo s prozora”, “Stižu me sjećanja” i brojni drugi hitovi.

Koncertna turneja zove se ‘bravo! Crvena jabuka’ te se održava u više od 40 europskih gradova u kojima se slavi okrugla obljetnica.

Arenu Zagreb je Crvena jabuka već rasprodala 2023. godine za Valentinovo, a sada planiraju ponoviti spektakl. Djeca do 6 godina imaju besplatan ulaz (ne zasebno sjedalo, već sjede u krilu roditelja, poručuju organizatori).

Osobe u invalidskim kolicima imaju besplatan ulaz uz obvezno posjedovanje vlastite ulaznice, dok pratnja plaća punu cijenu. Za preuzimanje besplatne ulaznice potrebno je poslati zahtjev na adresu info@upad.hr te priložiti odgovarajući dokaz o invaliditetu.


– Ljubav je glavna emocija u našim pjesmama i nju trebamo slaviti svakoga dana. Bitno je da ljudi ne gube emocije i drago mi je što ćemo ih dijeliti s varaždinskom publikom. Kao i uvijek, potrudit ćemo se da od prve do zadnje sekunde na pozornici ostavimo dušu i da koncert uistinu bude za pamćenje – poručio je Dražen Žerić Žera putem bravo! radija, prenose 24sata.

Ulaznice su u prodaji putem sustava upad.hr.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Najnovije