Ususret maškarama

Fašnički koncert učenika i profesora Glazbene škole u Varaždinu

Siniša Sović/Foto agencija Sjever

Već tradicionalni koncert pod maskama, a ove godine tema je filmska glazba.

Glazbena škola u Varaždinu, već tradicionalno, svake godine organizira Fašnički koncert u HNK u Varaždinu.

Koncert je to koji privuče mnogobrojnu publiku, dapače uvijek se traži stolica više, a vjerujemo da će se to ponoviti i ovog puta, u ponedjeljak 3. ožujka 2025.

S početkom u 17.00 sati u Velikoj koncertnoj dvorani HNK u Varaždinu na Fašničkom koncertu predstavit će se više od 300-tinjak učenika Glazbene škole u Varaždinu i njenih područnih odjela, od predškolskog zbora, zbora mlađeg i starijeg uzrasta, vokalnog ansambla, mješovitog zbora, do pojedinačnih nastupa učenika osnovne i srednje Glazbene škole.

Tema Fašničkog koncerta i ove je godine filmska glazba, stoga nikako ne propustite čuti i vidjeti što vam spremaju učenici i nastavnici Glazbene škole u Varaždinu.

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Najnovije