Vijesti / Špancirfest 2022

ŠPANCIRFEST

Donosimo subotnji program Špancirfesta, glavna zvijezda je Massimo!

Donosimo subotnji program Špancirfesta, glavna zvijezda je Massimo!
Špancirfest

Dan za uživanje!

Subota je osvanula lijepa, vruća i sunčana, a današnji program slijedi taj euforični ugođaj. Festivalske ulice već su pune, atmosfera je sjajna i danas nas čeka mnogo uzbuđenja. Svi programi idu prema planu i rasporedu – klinci se već igraju na Vindilandu i Parku kreative, na ulicama se svira, a ulični performeri su već imali jutarnji šihtu.

Popodnevni program performera počinje od 17h; tu su nam bubnjevi Brincadeire, začudni Red World, šarmantni Rimski & Handkerchief, a moći ćete uživati i u reviji mažoret timova.

Špancir burger festival na Kapucinskom trgu punom parom radi od 17, a navečer je sve spremno za dugo očekivani i rasprodani koncert velikog Massima kod vile Bedeković. PAN pozornica će od 20h biti posvećena odličnim bendovima varaždinske scene: Electric Purge, Dodger Artfool & The Vipers i Neon Iglu, a s obzirom na gužvu koja vlada festivalskim ulicama već danima, subotnja večer i noć svjedočit će glasnoj i veseloj zabavi na svim party zonama od Vinskog grada i Carlsberg zone na Starom gradu, Sunset zone na Stančiću i svakom kutku povijesne jezgre.
 
ZA KLINCE

09:00 – 10:15 – Park kreative - Radionica “Otpadnici”
09:00 - 13:00 - Park kreative  - Tinker Labs
09:00 - 13:00 - Park kreative - Likovna radionica
10:00 - 11:00 - Park kreative - Bajka za van: Crvenkapica, vuk i baka
10:30 - 11:30 - Park kreative - Contakidas
10:00 – 15:00 – Stari grad – Vindiland / igra, ples, zabava
11:30 - 12:30 - Park kreative - Bajka za van: Crvenkapica, vuk i baka
16:00 – 20:00 – Stari grad - Vindiland / igra, ples, zabava
17:00 - 21:00 - Park kreative - Tinker Labs
17:00 - 21:00 - Park kreative - Radionica “Otpadnici”
17:00 - 21:00 - Park kreative - Likovna radionica
19:00 - 20:00 - Park kreative-  Maštalište
20:00 - 20:45 - Park kreative - Priče za laku noć
20:30 - 22:00 - Vindiland 

ULICE – performeri i glazba

09:00 – 10:00 – Glazbena kamperica
10:00 - 10:45 - Brincadeira
10:30 - 11:15 - Red World
11:00 - 11:45 - Rimski & Handkerchief
17:00 - 17:45 - Rimski & Handkerchief
17:00 - 18:30 - Revija mažoret timova
17:30 - 18:15 - Red World
18:00 - 18:45 - Rimski & Handkerchief
18:00 - 21:15 -  Heroji ulica
18:00 - 22:00 - Kreativnica - DJ
19:00 – 19:45 – Rimski & Handkerchief
20:30 – 21:15 – Brincadeira
21:15 - 22:15 - Glazbena kamperica

GLAZBENI  PROGRAM

10:00 – 21:00 – Loop glazbena klinika – radionice
20:30 -  22:00 – Vila Bedeković -Massimo
20:00 - 20:45 - Electric Purge 
21:00 - 22:30 - PAN pozornica -Dodger artfool & The Vipers
22:00 - 22:45 - PAN pozornica - Neon Iglu

PARTY & GASTRO

17:00  - 03:00 – Stari grad – Vinski grad
14:00 – 03:00 – Kapucinski trg - Špancir burger festival
20:00 – 23:59 – Trg Miljenka Stančića – Sunset zona
22:45 – 23:59 – Stari grad - Carlsberg food & retro party zona

Kompletan program subote možete pronaći OVDJE.

Najnovije

Reci što misliš!