RUKOMET Dabrovi izborili vrijednu pobjedu u gostima protiv Poreča

Varaždinski su rukometaši u porečkoj dvorani Velog Jože izborili vrijednu pobjedu protiv Poreča rezultatom 23:21(10:10).

Od samog početka utakmice Dabrovi su pokazivali kako su odlučni u osvajanju prva dva boda u Ligi za prvaka. Ipak, na poluvrijeme se otišlo s izjednačenim rezultatom 10:10. U drugom su poluvremenu izabranici trenera Čagalja uspjeli otići i na 4 pogotka razlike te su utakmicu završili na +2, 23:21.

Dabrovi su tako u samo mjesec dana dva puta porazili Poreč u gostima te za nastavak pobjedničkog niza 11. travnja dočekuju Dubravu na domaćem terenu.

Poreč – GRK Varaždin 21:23 (10:10)
Poreč: Car (2), Popović (2), Miličević 1, Mataija, Medved 1, Gavranović 2, Thoss 1, Stifanić, Perić 6, Mofardin 1, Petrov 4, Žagar, Ventin, Rađaković 5, Pribetić.
GRK Varaždin: Špikić (9), Meštrić, Črnila, Špruk 2, Novak, Černeka 4, Stojanović 3, Glavaš 4, Vidaček 1, Zobec 2, Levak 1, Jurišić, Marić, Vrdoljak 6.
Sedmerci. Poreč 3/5, Varaždin 3/4. Isključenja: Poreč 2 minute, Varaždin 8 minuta.