2. HNL Pogotkom Drožđeka Varaždin stigao do minimalne pobjede u Istri

U 24. kolu 2. HNL varaždinski su nogometaši pobijedili na gostovanju u Novigradu rezultatom 0:1, a jedini pogodak na utakmici postigao je Domagoj Drožđek.

Izabranici Marija Kovačevića bili su svjesni kako ih u Istri čeka sve samo ne lagano gostovanje te su uspjeli u naumu donošenja sva tri boda u Varaždin. Pogodak Domagoja Drožđeka u 40. minuti utakmici dao je treneru Kovačeviću priliku da na poluvremenu uči kako će u nastavak igre. Nogometaši Varaždina uspjeli su do kraja utakmice zadržati postavljeni rezultat i doći na tri boda zaostatka od Gorice koja je kiksala u Solinu (1:1).

Valja napomenuti i kako je Dugopolje okrenulo susret na Sigetu – Dragovoljac je na poluvremenu vodio 1:0, a na kraju utakmice slavili su gosti 1:2. Tako je trenutno stanje na tablici veoma gusto – drugoplasirana Gorica ima 43 boda, treće Dugopolje 41, a četvrtoplasirani Varaždin 40 bodova. Dugopolje u sljedećem kolu dočekuje Kustošiju, a Gorica ugošćuje Hrvatski dragovoljac.

Sljedeća je utakmica (opet) protiv druge momčadi Hajduka na rasporedu u utorak, 3. travnja, s početkom u 18 sati