RUKOMET Dabrovi pobjednici rukometnog Kupa regije Sjever

Rukometaši GRK-a Varaždin susreli su se u finalu rukometnog Kupa regije Sjever s ekipom Preloga koju su na njihovom terenu svladali rezultatom 23:31 (14:14)te se tako plasirali u osminu finala Hrvatskog rukometnog Kupa.

Pokazali su domaći rukometaši kako su spremni skupo ‘prodati kožu’ te su se svim silama održavali na životu. Na njihovom kormilu je bivši trener Dabrova Alen Belko koji je za ovaj susret imao posebnu motivaciju. Ubrzo nakon utakmice s Umagom, Dabrovi su se morali okrenuti utakmici s Prelogom, a noge su bile teške. Tako su u prvom poluvremenu domaćini uspjeli otići na odmor s remijem 14:14. Ipak, u nastavku su gosti ubacili u brzinu više i na kraju zasluženo slavili rezultatom 23:31.

U redovima Preloga najraspucaniji su bili Belić s 8 i Krajner s 4 gola, dok su kod Dabrova najbolji bili Stojanović s 8, Vidaček s 6 i Marić s 4 gola.