PAO I DINAMO Mesarić i Jertec osigurali nova tri boda na gostovanju u Zagrebu!

Teško gostovanje čekalo je danas igrače NK Varaždina, no još su jednom pokazali kako im dobro leže momčadi sa samog vrha ljestvice.

Kao i prije dva mjeseca na domaćem terenu, i ovog puta Varaždin je pobijedio drugu momčad Dinama. Rezultat je na kraju bio 2:1 za NK Varaždin.

Prvi gol pao je u 40 minuti. Mesarić je iskoristio ubačaj u kazneni prostor za vodstvo Varaždina.

S tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme, a nakon par minuta Varaždin je povećao prednost. Zabio je Jertec iz slobodnog udarca, a pomogao mu je Dinamov Miklić koji je tijelom promijenio putanju lopte i tako prevario svog vratara.

Mreže su potom mirovale do 63 minute. S nekih sedam metara prvo je pucao Muhar, no taj pokušaj spriječio je vratar Varaždina Nevistić. No na loptu je potom natrčao Varaždinac u dresu Dinama, Stolnik i zabio za 1:2.

Dvije minute kasnije Dinamo je umalo izjednačio, no pokušaj Božića ukrotio je Nevistić.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao pa je gostujuća momčad s ovog teškog gostovanja otišla s vrijedna tri boda.