RUKOMET Varaždin i Poreč podijelili bodove u napetoj utakmici

U derbiju 6. kola rukometne Premijer lige, GRK Varaždin 1930 u varaždinskoj je Areni ugostio ekipu Poreča. U iznimno napetoj i izjednačenoj utakmici došlo je do podjele bodova jer je utakmica završila rezultatom 24:24.

Porečani su bili ti koji su veći dio utakmice imali vodstvo od gola do dva, nisu se uspjeli značajnije odvojiti. ‘Dabrovi’ su u drugom poluvremenu uspjeli izjednačiti i preći u vodstvo, ali ga nisu uspjeli zadržati jer su u posljednjoj minuti primili izjednačujući pogodak.

Ovim su remijem Varaždinci ostali na drugom, a Porečani na trećem mjestu, dok prvo mjesto tablice drži Dubrava. Sljedeće kolo ‘Dabrovi’ putuju u Karlovac gdje će igrati protiv istoimenog domaćina.

GRK VARAŽDIN – RK POREČ 24:24 (12:13)