KARATE Članovi topličkog kluba AIK osvojili 21 medalju na turniru u Dugom Selu

Na jakom turniru u katama i borbama, održanom 3. lipnja u Dugom Selu, karatisti Karate kluba AIK iz Varaždinskih Toplica osvojili su čak 21 medalju.

Deset medalja je osvojeno je u katama, a zlatna je bila Monika Balažinec u juniorima. Srebra su osvojili Marko Dvorski, Petra Sakač, Roko Kalničanec, Lana Šebrek Blažotić i Karla Detelj, dok su bročani bili Dora Šebrek, Tina Šebrek, Daniel Rajič i Tajana Valent. Još uspješniji bili su u borbama gdje su osvojili čak pet zlata!

Josipa Horvat u cicibanima – laka kategorija na svom prvom turniru osvaja zlato s tri pobjede 7:0, 6:0 i 6:0. Petra Sakač u cicibanima -teška kategorija također osvaja prvo mjesto, kao i Roko Kalničanec u teškoj kategoriji mlađih učenika.

Dominantni u svojim kategorijama bili su i Marko Dvorski u mlađim kadetima – srednja i Karlo Nofta u mlađim kadetima – teška.

Pet srebra u svojim kategorijama dodali su Lana Kalničanec, Tajana Valent, Marta Ivanek, Domagoj Dvorski i Marin Šebrek. Broncu osvaja Marko Nofta u cicibanima.