BOWLING Klub Medonja osvojio treće mjesto Hrvatske bowling lige

Varaždinski Bowling klub Medonja završio je ovogodišnje ligaško natjecanje osvojivši odlično treće mjesto Hrvatske bowling lige.

Na završnom turniru odigranom u nedjelju na kuglani Trgovačkog centra Lumini, na kojem se okupilo najboljih šest ekipa, ekipa BK Medonja je kao drugoplasirana ekipa crvene skupine u prvom četvrtfinalnom susretu pobijedila favoriziranu ekipu TNT-a rezultatom 2198:2129.

U drugom, polufinalnom susretu, varaždinski bowlingaši pružili su snažan otpor ekipi Nomada. Ipak, izgubili su susret 2255:2103 radi lošije druge serije.

Ekipa Nomada i u finalu je pokazala da je trenutno najbolja momčad u zemlji pobijedivši Zagreb 2354:2239.

Osvajanjem trećeg mjesta BK Medonja je ponovio prošlogodišnji uspjeh zadržavši visoko mjesto među najboljim bowling ekipama Hrvatske.

Uspjeh su ostvarili u sastavu L. Klobučarić, P. Žganec, V. Petković, Ž. Horvatić, D. Dretar, I. Kreš.

Ovogodišnja bowling sezona završava sljedeće nedjelje kada će se u pojedinačnom kupu nakon nekoliko krugova kvalifikacija na kuglani u Luminiju natjecati osam najboljih bowlingaša Hrvatske. U tom elitom društvu mjesto su izborili i dvojca članova BK Medonja Dražen Dretar i Ivan Kreš.