Novi poraz Dabrova, Zamet iz Rijeke slomio ih u završetku utakmice

Još jedan neugodan poraz doživjeli su Dabrovi. U posljednjem kolu Premijer lige, prije doigravanja za ostanak, izgubili su od vrlo dobre momčadi Zameta 28:26 (14:13).

Na početku nije to loše izgledalo što se domaćina tiče. Vodio je 5:2, pa vodstvo držao sve do 21. minute kada su gosti počeli okretati vodu na svoj mlin i poluvrijeme završiti s golom prednosti.

U drugom poluvremenu većinom je rezultat bio u egalu, igralo se gol za gol, do 46. minute kada Riječani bježe na plus dva (22:20), a potom i na plus četiri (25:21) i tu je slomljen otpor Dabrova.

Zamet je vodstvo rutinirano sačuvao do kraja.

Varaždin 1930 – Zamet 26:28 (13:14)

Varaždin 1930: Špikić (3), Meštrić (2), Zobec 5, Novak, Vincek, Vujović 4, Vidaček, Šuker, Tokić 5, Trojko, Šipić 8, Hirš 2, Levak 2, Dunato, Koprek, Grbac.

Zamet: Đurica (13), Sorić, Jeličić, Hrvatin 4, Uzelac, Lučin 4, Golik 3, Stojanović 4, Glavaš 6, Kružić 5, Valković, Grozdek, Majić 2, Sunjić, Mraković.

Sedmerci: Varaždin 2/5, Zamet 5/5. Isključenja: Varaždin 10 minuta, Zamet 10 minuta.