Karate klub Shito Ryu ostvario odlične rezultate na natjecanju u Čakovcu

U Čakovcu je 25. veljače održan 1. karate do kup Mabuni kojeg je organizirao karate klub Mabuni iz Čakovca.

Karate klub Shito Ryu Varaždin sudjelovao je sa 21 natjecateljem od kojih je većini ovo bio prvi nastup. Shito Ryu Varaždin u ukupnom poretku od osam klubova iz Hrvatske, Slovenije i Austrije zauzeo je 2. mjesto po broju osvojenih medalja.

Jakov Kostanjevac je u kategoriji cicibana osvojio 1. mjesto, Lamia Knezoci je u kategoriji mlađih učenica osvojila 1.mjesto.

Leon Vidmanić je u borbi učenici -38 kg osvojio 1. mjesto i kate učenici 2. mjesto.

Lana Pavlaković je u kategoriji kate učenice osvojila 1. mjesto i borbe učenice +38 kg 1. mjesto te je ujedno proglašena za najbolju natjecateljicu turnira.

Trener kluba Pavao Marjanović izuzetno je zadovoljan uspjehom svojih karatista, pošto je većini ovo bio prvi turnir.