NK Varaždin uspješan u ‘generalki’ u Zagrebu, odlučio pogodak Jagačića

U posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastavak takmičenja u 3. HNL istok, nogometaši Varaždina pobijedili su ekipu drugoligaša NK Zagreb rezultatom 1-0 pogotkom Luke Jagačića u 76. minuti utakmice.

Imao je u prvom poluvremenu Varaždin nekoliko dobrih prilika za postizanje zgoditka od kojih je najizglednija bila ona Drožđeka koji je pogodio stativu.

U drugom dijelu očekivano je Zagreb malo stisnuo, stvorio i nekoliko zicera, no do gola su stigli Varaždinci preko Jagačića što je na koncu bio i krajnji rezultat utakmice.

Varaždin je igrao u sastavu: Gavranović, Sambolec, Ćelić, Jagačić, Martinaga, Šimek, Golik, Šafarić, Vuk, Drožđek, Kresinger ( još su igrali Novoselec, Conjar, Samardžić, Malenović, Sinković), dok zbog lakših povreda u kadru nije bilo Jerteca, Antoleka i Kolarića.

Prvo kolko proljetnog dijela prvenstva Varaždin otvara gostovanjem u Belišću iduće subote.