FOTO PPD Zagreb ponovo pobijedio u Varaždinu, ovaj put pao je Vardar Skopje!

Jedanaesto kolo SEHA Gazprom lige je iza nas, a možemo reći kako su se zagrebački rukometaši već udomili na varaždinskom parketu!

Rezultat je na kraju bio 28-26 za PPD Zagreb, a moramo istaknuti kako je na poluvremenu bila još i veća razlika jer je rezultat bio 16-11.

Gosti, trenutno prvi na ljestvici SEHA lige, su vodili tek jednom i to kod rezultata 2-3 na samom početku utakmice.

No to se promijenilo te su zagrebaši do kraja poluvremena, pred oko 3000 gledatelja, došli na pet golova razlike.

Valja istaknuti kako je PPD Zagreb vodio 28-22, ali su na samom kraju utakmice primili čak četiri pogotka zaredom, no do preokreta nije došlo.

PPD Zagreb: Stevanović 9 obrana, Skok 2 obrane; Ereš. Vujić I., Vujić S. 3, Kontrec 2, Vori 3, Cingesar 3, Šebetić 2, Marković 7, Horvat 2, Šušnja, Valčić J. 5, Jotić, Valčić T., Miklavčić 1, Markoski

Vardar: Šterbik 5 obrana, Milić 1 obrana, Angelov 3 obrane; Stoilov, Nedanovski, Fereirra, Maqueda 3, Dereven 3, Karačić 4, Dujshebaev 2, Cindrić 3, Čupić 4, Dibirov 1, Shiskarev, Borozan 4, Marsenić 2