Pregršt medalja za Kick boxing klub Mladost na prvenstvu Hrvatske

Sportska dvorana ‘Veli Jože’ u Poreču bila je 30. travnja domaćin prvenstva Hrvatske u Kickboxingu za discipline Low Kick i Light contact.

Nastupilo je ukupno 205 natjecatelja iz 50 klubova, a među njima nastupili su članovi Kick boxing kluba Mladost iz Varaždina. U kategoriji seniorki, Marija Kosi je osvojila prvo mjesto, a medaljom istog sjaja okitila se i Patricija Špoljarić u kategoriji starijih kadetkinja. Lucija Kefelja je u istoj kategoriji bila druga.

Od ostalih natjecatelja Kick boxing kluba Mladost, Antonio Horvatić bio je peti u kategoriji seniora, Juraj Primorac je bio također peti, ali u kategoriji starijih kadeta, a mjesto je podijelio s još jednim članom kluba – Karlom Stelarom. Patrik Grđan završio je natjecanje s broncom oko vrata u kategoriji starijih kadeta, dok je Veronika Benčić osvojila srebro u kategoriji starijih kadetkinja.