NK Varaždin u posljednjim minutama stigao do boda protiv favoriziranog Bjelovara

Nogometaši Varaždina uspjeli su izvući bod kod kuće protiv favoriziranog Bjelovara, s kojim su u 21. kolu 3. HNL-Istok odigrali 1:1 i tako došli do novog, vrijednog boda.

U 21. kolu u Varaždin je na gostovanje došao Bjelovar, trenutno treća momčad lige. Obzirom da se Varaždin nalazi na 13. mjestu, za očekivati je bilo kako je pred igračima Marija Ružića još jedna teška utakmica.

Pokazalo se to već u drugoj minuti, kada je Kuprešak zabio za 1:0 vodstvo gostiju. S istim rezultatom otišlo se na odmor.

Mreže su mirovale sve do 84. minute, kada je Posavec na asistenciju Sinkovića zabio za izjednačenje. Mogli su Varaždinci ‘otkinuti’ i sva tri boda favoriziranim gostima, ali nedostajalo je malo sreće.

Varaždin se nakon 21 kola nalazi na 13. mjestu ljestvice s 22 boda, samo bodom manje od Višnjevca. u 22. kolu Varaždince očekuje gostovanje kod Belišća 9. travnja, a utakmica je na rasporedu u 16.30 sati.