Dominacija članova Savate kluba Omega na županijskom prvenstvu iz savatea

Županijsko prvenstvo u Savate Assaut kategoriji, održano je 28. veljače u sportskoj dvorani u Graberju, a domaćin je bio SK Varaždin.

Nastupio je 41 natjecatelj iz pet klubova, a iz Savate kluba Omega nastupilo je 20 boraca od kojih je 10 imalo protivnike, savate klub OMEGA redovito nastupa sa najviše natjecatelja, a rezultati pokazuju dominaciju boraca iz Omege.

Dorijan Slunjski, Nika Špoljarić, Patrik Grđan, Antonia Sokolić, Meri Novak i Juraj Primorac su osvojili prva mjesta u svojim kategorijama, Emil Mošocki i Dominik Videc su osvojili druga mjesta, dok su Sandra Slunjski i Lora Dobovičnik osvojile treća mjesta.

Bez protivnika u svojim kategorijama bili su Tonka Grabar, Valentino Florjanić, Patricija Špoljarić, Karla Novak, Melanija Humić, Kristina Sokolić i Elena Pizek.