Jiu Jitsu Challenge: Hrvoje Koščak osvojio zlato, Vanji Ivanuši pripalo srebro

Prošlog petka, 8. prosinca, u Varaždinskoj Areni održao se European Jiu Jitsu Challenge 2015, a varaždinski sportaši su ostvarili zapažene rezultate.

Uz odličan odaziv s otprilike 150 natjecatelja iz Hrvatske, Austrije, Poljske, Brazila, Mađarske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Njemačke, Slovenije i Austrije, održane su borbe, a brojni su posjetitelji podržavali tokom dana svoje favorite.

Valja posebno napomenuti kako je Vanja Ivanuša iz novoosnovanog kluba ‘BJJ & Grappling Varaždin‘ u kategoriji bijelih pojaseva do 69 kilograma osvojio izvrsno drugo mjesto i srebrnu medalju, dok je Hrvoje Koščak, koji nastupa za Mladost Black Dragon Alliance iz Zagreba osvojio prvo mjesto u kategoriji plavih pojaseva do 94 kilograma svladavši u finalu velikog favorita slovenca Zore Martina.