Bruna Borovec druga na 23. Memorijalnom turniru Antun Tova Stipančić

Bruna Borovec, članica STK Starr i polaznica Regionalnog stolnoteniskog centra, osvojila je drugo mjesto na jakom međunarodnom turniru na 23. Memorijalnom međunarodnom stolnoteniskom turniru Antun Tova Stipančić u Zagrebu, u kategoriji najmlađih kadetkinja.

U dvije dvorane Doma sportova u Zagrebu, okupilo se više od 500 djece iz 15 zemalja na 23.Memorijalnom međunarodnom stolnoteniskom turniru Antun Tova Stipančić u čast i spomen na velikana hrvatskog sporta i jednog od najuspješniji igrača svijeta svih vremena.

U konkurenciji najmlađih kadetkinja, Bruna Borovec osvojila je odlično drugo mjesto. U finalu je izgubila sa 3:1 od odlične slovenske igračice Sare Tokić.

– Bruna sada ide na zasluženi odmor od tjedan dana, jer je u samo sedam dana odigrala na dva turnira čak 27 mečeva i vidljiv je prisutan umor u njezinoj igri. Nakon odmora slijede pripreme za pozivni turnir 12 najboljih najmlađih kadetkinja Hrvatske u Zaboku 12. prosinca, izjavio je član STK Starr Dražen Borovec.