Rukometašice Koke na gostovanju pobijedile ŽRK Dugo Selo ’55

Rukometašice Koke su u 9. kolu 1. HRL slavile na gostovanju kod ŽRK Dugo Selo ’55 i kući se vraćaju s dva boda više.

Pitanje pobjednika nije bilo upitno, jer su Kokice dominirale, o čemu svjedoči i činjenica da su prvo poluvrijeme završile u plusu s četiri pogotka prednosti, odnosno pri rezlutatu 14:10.

Koka je pokazala volju i želju za pobjedom kako u napadu tako i u obrani svojom pokretljivošću i agresivnošću. Kokice su odlično iskoristile igru na pivota te je Domjan zabila šest golova. Uz nju, isti broj pogodaka zabila je i Tomić, a slijedila ih je Poljak s četiri te Babić s tri pogotka. Golubić je bila odlična na golu i do kraja utakmice sakupila 14 obrana.

Utakmica je završila pri rezultatu 22:27 za gošće, a u nastavku prvenstva, Koku očekuje utakmica u Rijeci, gdje će se u utorak susresti s momčadi Zameta.