ŠN Varaždin smijenio na vrhu Polet, nakon kiksa u Beletincu

Nakon 24. kola Prva županijske lige, na vrhu je došlo do nove smjene, a vrh ponovno drži Varaždin ŠN, nakon kiksa Cestičana u Beletincu.

Svoj posao u subotu su prvi obavili Dubravka i Varteks, očekivanim pobjedama. Dubravka je na domaćem terenu pobijedila Podravac, dok su igrači Zorana Kastela slavili na teškom gostovanju u Slokovcu. Varaždinski nogometaši su u prvom poluvremenu poveli preko Matije Kuhara, a u nastavku su se revanširali Slogi za jesenski poraz s još tri gola (dvaput Sokser, jednom Dolenc) za konačnih 0:4.

Vodeći Polet “poskliznuo” s u Beletincu, iako su vodili u prvom poluvremenu, nakon što je mrežu Bednje zatresao Miko. Domaćin je u potpunosti preokrenuo susret, te na kraju slavio rezultatom 4:1.

Kiks Cestičana iskoristio je Varaždin, koji je očekivano pobijedio u Lepoglavi. Varaždin ŠN sada ima dva boda prednosti pred Poletom. U idućem kolu Varaždin gostuje u Svibovcu, dok će Polet ugostiti Dubravku.

Rezultati 24. kola:
Dubravka – Podravac 2:0, Sloga – Varteks 0:4, Lepoglava – Varaždin ŠN 1:3, Bednja – Polet (C) 4:1, Polet (T) – Nedeljanec 2:4, Rudar 47 – Obreš 2:1, Dinamo – Mladost (Š) 2:2, Sračinec – Čevo 0:2.

Poredak nakon 24. kola: Varaždin ŠN 52, Polet (C) 50, Obreš 45, Varteks 44, Čevo 44, Sloga 38, Bednja 37, Mladost (Š) 35, Dubravka 32, Nedeljanec 30, Dinamo 29, Rudar 47 28, Polet (T) 26, Podravac 25, Lepoglava 14, Sračinec 8.