NEXE prejak za Dabrove, vraćaju se kući bez bodova

Rukometaši Varaždina vraćaju se s gostovanja u Našicama poraženi.

NEXE je bila bolja momčad i slavila je rezultatom 24:21 u sklopu 3. kola Lige za prvaka.

Ponajbolji igrač u redovima Dabrova bio je Ante Kuduz sa šest golova iz devet pokušaja, dok je kod NEXE-a najbolji bio Can Celebi sa identičnim učinkom kao Kuduz.

U prvih pet minuta drugog dijela utakmice, NEXE je zabio tri gola zaredom i to se pokazalo ključnim djelom utakmice.

Iako su igrači Varaždina dali svoj maksimum da nadoknade zaostatak za protivnicima, zadnjih deset minuta utakmice je pripalo domaćinima te su s tri gola razlike susret priveli kraju.

Mislav Lončar na golu Dabrova sakupio je 11 obrana iz 30 pokušaja, no ni to nije bilo dovoljno da igrači Varaždina zaustave uvijek neugodni NEXE.

Varaždin 1930: Špikić (0/4 obrane), Lončar (11 obrana), Šipić 2, Jeftić, Horvat 2, Kontrec, Vincek, I. Sršen 5, Vidaček1, Kuduz 6, Tokić 1, M. Lončar, Huđ, Batinović, Sršen 3, Herman, Marčec 1

NEXE: Lelić (14 obrana), Juzbašić (1 obrana), Gadža, Eter 1, Crnić, Mrđenović 1, Barišić-Jaman 2, Tomas, Kružić, Juzbašić, Jurjević 2, Sokolić 2, Nuić 5, Sakić, Vegar 4, Celebi 6, Herceg

Sedmerci: NEXE 3, Varaždin 4
Isključenja: NEXE 2, Varaždin 5