HNL

Golom Drožđeka igrači Varaždina slavili u Splitu protiv blijedog Hajduka

Za svoj fantastičan pogodak Drožđek je zaradio pljesak navijača Hajduka.

Igrači Varaždina danas su, u utakmici 33. kola HNL-a, u Splitu pobijedili Hajduk rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Domagoj Drožđek u 67. minuti utakmice.

Susret između Hajduka i Varaždina nije o ničemu odlučivao, a tako je i izgledalo prvo poluvrijeme, blijedo s obje strane. Oko 12 tisuća navijača na Poljudu zviždukom je dalo do znanja što misli o igri svoje momčadi.

U nastavku je stvoreno nešto više prilika, igra je bila življa, a dobra igra gostiju iz Varaždina okrunjena je pogotkom u 69. minuti. Igrači Hajduka ostali su bez lopte na sredini terena, Boršić dolazi do kaznenog prostora Hajduka i dodaje lijevo do Drožđeka. Napadač Varaždina postigao je fantastičan zgoditak, odličnim udarcem s petnaestak metara, za što je zaradio pljesak domaćih navijača.