HNL

FOTO Varaždin poražen od Osijeka na domaćem terenu

Igrači Osijeka bili su danas u Varaždinu bolji od svojih domaćina.

U utakmici 36. kola Hrvatske nogometne lige Varaždin je na domaćem terenu poražen od momčadi Osijeka. Na tribinama je susret pratilo 1.130 gledatelja, službeni je podatak. Sudili su Ante Terzić (Split), Vedran Đurak (Sveti Ivan Zelina) i Vice Vidović (Split).

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka. U nastavku u kratkom vremenu gosti dva puta pospremaju loptu u mrežu Varaždina. U 65. minuti strijelac je Ramon Mierez. Renan Guedes je centrirao s desne strane, Mierez je najviši u skoku i pogađa u mrežu. Samo nekoliko minuta kasnije, u 68. minuti, već je 0:2. Ponovno je Guedes asistitirao, dodao do Domagoja Bukvića koji puca s nekih 18 metara, lopta pogađa u nogu Škaričića te mijenja smjer i vara vratara Silića.

Ovaj susret o ničemu nije odlučivao, Varaždin sezonu završava na šestom mjestu, a Osijek na četvrtom.