EURO 2024

FOTO Varaždinci bodrili Vatrene u šok-utakmici protiv Italije

Vatreno je bilo na Europskom trgu, sve do šoka u zadnjoj minuti...

Hrvatska nogometna reprezentacija u trećoj utakmici skupine B na Euru odigrala je u Leipzigu 1-1 (0-0) protiv Italije te se tako praktički oprostila od osmine finala. Tek je još teorija drži u igri za plasman u osminu finala.

Hrvatska je imala osminu finala sve do 98. minute utakmice protiv Italije, a onda je Zaccagni zabio za konačnih 1-1 i stavio Hrvatsku u čekaonicu za osminu finala Eura.

Hrvatska je povela golom kapetana Luke Modrića u 55. minuti i to minutu nakon što mu je talijanski vratar Donnarumma obranio kazneni udarac. Na konačnih 1-1 poravnao je Mattia Zaccagni u osmoj minuti sudačke nadoknade.

Ponovno se utakmica gledala i na varaždinskim ulicama, vatreno je bilo na Europskom trgu, fotografije donosimo u fotogaleriji na vrhu članka.