FOTO Mađari idu kući, Češku do nove pobjede vodio Ondrej Zdrahala s 14 pogodaka!

Nakon velike pobjede nad Danskom, rukometaši Češke režirali su još jedno iznenađenje! Pobijedili su Mađarsku i plasirali se u sljedeći krug Europskog prvenstva u rukometu. Ova pobjeda bila je vrijedna dva boda koja prenose u sljedeću fazu natjecanja.

Još jednu veliku utakmicu odigrao je Ondrej Zdrahala koji je postigao čak 14 golova i bio nezaustavljiv, u kolektivnoj, gotovo fanatičnoj pobjedi Čeha.

S druge strane, Mađari su bili neprepoznatljivi, griješili su vrlo mnogo i na kraju je Češka uvjerljivo slavila.

Rezultat je na poluvremenu bio 15:11 za Čehe, a drugo poluvrijeme također su odlično otvorili i poveli 19:12. Mađari su Česima približili na dva gola razlike, rezultat je bio 19:17, ali za više od toga danas nisu imali snage.

Češka zasluženo slavi i očekuje protivnike iz skupine C, a ukoliko ponove igre, kao protiv Danske i Mađarske, ništa nije nemoguće.