Varaždinski 'legionari' nastavljaju s odličnim igrama na terenima diljem Europe

U talijanskoj Seriji A Marko Rog sve češće nalazi svoje mjesto u startnoj postavi Napolija. Ovaj put odigrao je početnih 55 minuta u uvjerljivoj pobjedi svog kluba 3-0 protiv Crotonea.

'Zaradio' je i žuti karton, a imao je fantastčnih 93 posto točnih dodavanja.

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

Robert Murić nije ulazio u igru za svoju Pescaru u 3-1 domaćem porazu od Udinesea.

Na domaćem terenu

U 1. HNL Dario Melnjak bio je strijelac vodećeg pogotka za svoj Slaven Belupo protiv Osijeka.

Na njegovu žalost, Osijek je ipak na koncu slavio 2-1, a Dario je proveo u igri cijeli susret.

Za Osijek je još jednu vrlo dobru partiju, a bio je i strijelac izjednačujućeg pogotka odigrao i bivši Varteksovac Zoran Lesjak.

Dejan Glavica isključen je u 29. minuti susreta njegove Cibalije protiv Istre zbog pregrubog starta na Varaždincu Davidu Puclinu, a Cibalia je poražena od Istre te polako klizi prema ispadanju.

U Interu našeg trenera Samira Toplaka, u remiju 0-0 protiv Lokomotive, Mario Brlečić odradio je 80 minuta i zaradio žuti karton, Igor Postonjski ušao je u 52. minuti, dok je vratar Ante Mrmić bio na klupi za pričuve.

Mladi hrvatski reprezentativac iz Ljubešćice Luka Ivanušec odgledao je utakmicu sa klupe Lokomotive.

U 2. HNL Mario Sačer odigrao je čitav susret za svoje Dugopolje u 0-1 domaćem porazu od Novigrada, dok je Josip Golubar bio strijelac pobjedničkog gola za svoje Lučko. Popularni 'Joka' pogodio je mrežu Imotskog glavom u 45. minuti, a igrao je do 82. minute.

U prvoj slovenskoj ligi Leon Benko odigrao je posljednjih pola sata u još jednom porazu Olimpije, ovog puta sa 1-0 bolja je bila ekipa Domžala.

Dominik Glavina nastavlja povećavati broj golova na svom kontu iz kola u kolo.

Ovog puta bio je strijelac iz kaznenog udarca za svoj Rudar, no to je bilo samo ublažavanje 1-3 domaćeg poraza od Gorice.

Bojan Vrućina također je odradio svih 90 minuta za Rudar.

Lovro Cvek zabio je lijep pogodak u vrlo važnoj gostujućoj pobjedi svog Celja protiv Krškog.

Vratar Matija Kovačić bio na klupi svog Aluminija u 4-1 porazu kod vodećeg Maribora.

Matija Katanec u Premier ligi BiH ovog puta nije bio u sastavu svog Zrinjskog u 1-0 gostujućoj pobjedi u Doboju.

U 2. njemačkoj Bundesligi Roberto Punčec odrađuje suspenziju zbog crvenog kartona protekli vikend, dok je Adam Sušac pobjedu svog Auea nad Karlsruherom 1-0 odgledao s klupe.

Petar Brlek odigrao je 82 minute u 0-1 porazu svoje ekipe u velikom poljskom derbiju Legia – Wisla.

Josip Brezovec bio je strijelac vodećeg gola za svoj Šerif u Moldaviji u uvjerljivoj 5-0 pobjedi svoje ekipe.

Ivan Kovačec u dalekoj je Južnoj Koreji odigrao cijelu utakmicu u 3-0 porazu svoje ekipe Ulsan Hyundai nana gostovanju od momčadi Jeju.