UŽIVO! Varaždin - Istra 1961: Varaždin ostao na 'milimetar' od Prve lige

90+4' KRAJ UTAKMICE. Milimetri su Varaždin dijelili od 1. HNL. S(p)retnija Istra 1961 uspjela je zadržati 1:0, a Varaždin će pokušati iduće sezone.

90+2' Napetost se može rezati nožem, Varaždin napada svim sredstvima, Istra se panično brani

Sadržaj se nastavlja...

Upravo se čita

90' Četiri minute nadoknade kreću

89' Glavica izvana puca pored gola

87' Kovačević u igru uvodi i Jelića Baltu, za skok igru

83' Greška Varaždina, Antunović bježi u kontru, Čelić u posljednji tren izbija

82' Izmjena kod Varaždina - umjesto Kabirua u igru ulazi Kolarić. Kovačević sve karte baca u napad

82' Izmjena kod Istre - umjesto Roce ulazi Antunović

78' Odlična šansa za Istru, Bady dolazi pred Nevistića, ali vratar Varaždina odlično brani

78' Varaždin radi izmjenu - umjesto Težaka u igru ulazi Leonard Vuk

70' Golubar puca u Ćorića

69' Jertec u kaznenom prostoru pronalazi Glavicu, Ćorić brani

65' Drožđek puca odličan slobodnjak, Ćorić još jednom krajnjim naporom vadi loptu, koja je već bila u golu

64' Sačer krade loptu, kreće u kontru, a Zgrablić Težaka zaustavlja prekršajem, drugi žuti karton za ključnog obrambenog igrača Istre.

63' Na drugoj strani prva šansa za Istru na cijeloj utakmici. Ottochian bježi obrani Varaždina, i puca pored gola

63' Vrhunska akcija Varaždina. Slobodan udarac Drožđek servira Jertecu, čiji majstorski udarac Ćorić krajnjim naporom brani

62' Izmjena kod Istre, izlazi Jakić, ulazi Prelčec

60' Sudac Strukan još jednom diže tribine na noge, a umjesto prekršaja na Sačeru, na rubu kaznenog prostora, Sačeru daje žuti karton

59' Tribine su na nogama, prva liga je 'u zraku', a Istra je u 'knock-downu'. Prijeti Jertec glavom u 57. minuti, potom i nogom u 59. minuti!

55' Odlična reakcija Težaka na sredini, izbija loptu u for Golubaru koji grabi naprijed i upošljava Drožđeka u kaznenom prostoru. Prvi strijelac 2. HNL je miran, lijevom nogom pogađa za 1:0!!!

55' VARAŽDIN VODI!!!!!!! 1:0 DROŽĐEK

54' Drožđek puca s ruba kaznenog prostora, Ćorić lovi

50' Varaždin je u nastavak krenuo i agresivnije, Istra se i dalje odlično brani, i ne razmišlja o napadu. Snažan udarac Jerteca izvana, Ćorić lagano lovi

47' Glavom pokušava Čelić, Ćorić brani

46' Odličan prodor Bamidelea po desnoj strani, udarac odlazi malo pored gola

46' Počelo je 2. poluvrijeme

45' Varaždin je imao terensku incijativu, ne i pretjerano izrazitih šansi. Istra je igrala u 'bunkeru', praktički u formaciji 6-3-1, što su domaći nogometaši teško probijali

45' Varaždin može žaliti za dvije situacije, u kojima sudac Strukan nije dosudio kazneni udarac. Dojma smo da su oba mogla biti dosuđena.

45' Kraj 1. poluvremena

41' Opasan korner Varaždina, Jertec ubacio, Sačer prebacio, a Ćelić nije dobro zahvatio loptu glavom

37' Odličan prodora Sačera, Zgrablić radi prekršaj na rubu kaznenog prosotra za žuti karton. Slobodan udarac za Varaždin.

35' Dugačka akcija Varaždina, na kraju oštar udarac Drožđeka, malo iznad grede

25' Slobodan udarac Drožđeka, s ruba kaznenog prosotra, malo iskosa, lopta odlazi malo iznad gola

24' Nove burne reakcije Varaždinaca nakon jednog kornera, traže ruku u kaznenom prostoru, Strukan je drugi puta 'nijem'

19' Očekivano, Varaždin ima terensku incijativu, Istra 1961 se uspješno brani

18' Napeto je i dalje na tribinama, gledatelji su u nekoliko navrata burno reagirali na odluke suca Strukana

10' Tribine su na nogama, Varaždin traži kazneni udarac, nakon što je Sačera srušio Ćorić. Čini se da je sudac mogao pokazati na bijelu točku.

7' Udarac Golubara s dvadesetak metara - pokraj gola, ali netko je skrenuo u korner

3' Prva opasnija akcija Varaždina, no Sačer je prekratak na dubinsku loptu.

1' Kovačević je u odnosu na Pulu u početnom sastavu promijenio oba beka, na desnom beku našao se Bamidele, a na lijevom Kabiru, dok je ostatak sastava nepromijenjen

1' U odnosu na Pulu čak tri promjene u redovima Istre, umjesto Iveše, na golu je Ćorić. Zbog kartona nema Matasa, a radi ozljede Čuljka

1' Utakmica je počela. Skupina Demona je na Jugu, gdje se skupilo njih stotinjak. Glasno navijanje sa svih tribina za Varaždin.

Varaždin i Istra igraju drugu kvalifikacijsku utakmicu za ulazak u 1. HNL. Istra je u prvoj utakmici s(p)retno pobijedila 3:1, preokrenuvši susret u drugom poluvremenu, nakon što je Varaždin vodio 1:0 u prvom poluvremenu.

Sve je spremno za utakmicu, pratite na Varaždinskom.hr tijek utakmice u tekstualnom prijenosu...

Okupilo se na stadionu Varteksa preko šest tisuća gledatelja, a stadion se još i puni. Tribina Zapad je gotovo puna, a Istok je popunjem malo preko polovice.

Neviđen interes vladao je za utakmicu u Varžadinu, ulaznice za Zapad rasprodane su dan uoči utakmice, a na dan utakmice preostale su još karte za Istok.