DRAMA U FINALU

NIJE IŠLO Španjolci bolji u finalu Europskog prvenstva, naši rukometaši vraćaju se sa srebrom

Španjolci su se bolje snašli u završnici i pobijedili u finalu

Naši rukometaši u Stockholmu su igrali finale Europskog prvenstva protiv Španjolaca. Europsko zlato jedino je koje nedostaje hrvatskoj reprezentaciji.

Naši rukometaši su u dvorani imali odličnu podršku naših navijača. Hrvatski su reprezentativci inicijativu preuzeli odmah na početku susreta i vodili, a u jednom trenutku smo se čak odvojili i na tri razlike. Španjolci se nakon minute odmora vraćaju s tri pogotka i izjednačuju rezultat, a naši rukometaši desetak minuta nisu uspjeli postići pogodak.

Pri kraju poluvremena uspjeli smo postići pogodak iz kontre, a Španjolci su postigli još jedan gol i s vodstvom 12:11 otišli na poluvrijeme.

U drugom dijelu nastavilo se s napetom igrom, teško se dolazilo do pogotka. Nekoliko minuta prije kraja bilo je 19:19, a Španjolcima je isključen igrač, no to nismo uspjeli iskoristiti.

Na kraju je završilo 22:20 za Španjolsku.