Vijesti / Sport

Nastavak 1.HNL

KLIKOM PO TRIBINI Varaždin otvorio proljetni dio prvenstva protiv Hajduka

Siniša Sović/Foto agencija Sjever

Varaždinci se nalaze na posljednjem mjestu i traže bodove protiv druge momčadi lige koja je tijekom zimske pauze dobila novog trenera – Igora Tudora. Na poluvremenu je rezultat 1:0 za goste, gol je zabio Jradi u 42. minuti.

Četvrtu utakmicu 20. kola HNL-a danas od 15 sati igraju Varaždin i drugoplasirani Hajduk na Varteksovom stadionu u Zagrebačkoj.

Varaždin dočekao Hajduk na Gradskom stadionu u nastavku proljetnog dijela prvenstva 1.HNL Varaždin - Hajduk

Zanimljivost je kako se VAR aktivirao dva puta – prvi put kod donošenja jedanaesterca za Hajduk (koji je Caktaš promašio) i drugi put u 31. minuti kada je Eduok zabio iz zaleđa.

Zapadna tribina stadiona dobro je ispunjena, dok se na jugu nalazi i velik broj splitske Torcide.

U galeriji sa stadiona pogledajte naše fotografije.