AK SLOBODA

DVORANSKO PRVENSTVO BALKANA Solidni nastupi varaždinskih atletičara na natjecanju u Istanbulu

AK Sloboda

Srebrnu medalju osvojila je članica AK Slobode Tajana Židov u štafeti 4x400m.

Dvoransko prvenstvo Balkana održano je 15. veljače u Istanbulu gdje su hrvatski predstavnici osvojili ukupno 5 medalja od toga jednu zlatnu te po dvije srebrne i brončane.

Srebrnu medalju osvojila je članica AK Slobode Tajana Židov u štafeti 4x400m u sastavu Šimunčić, Židov, Zemunik, Hrušoci istrčavši 3:45.76. Tajana je, osim u štafeti, nastupala na 800 m gdje je osvojila 9. mjesto s rezultatom 2:13.72.

Isti plasman je također osvojio David Šalamon na 400 m s rezultatom 49.29. U pratnji Davida i Tajane je bio trener Ivan Domislović.