Vijesti / Sport

sažetak UTAKMICE

VIDEO Pogledajte najzanimljivije trenutke utakmice Hajduk - Varaždin

Milan Sabić/Pixsell

Na ljestvici je Varaždin trenutno peti i ima sedam osvojenih bodova u šest odigranih utakmica.

Nogometaši Varaždina jučer su gostovali u Splitu kod Hajduka te su poraženi 2:0.

Vezana vijest:

Hajduk - Varaždin BEZ ŠANSE PORAZ Desetkovani Varaždin lagano pao u Splitu: Od 15. minute igrali bez isključenog Pellumbija

Domaćini su rano poveli, Gyurcso je zabio u 4. minuti, a drugi pogodak Hajduk je zabio u 49. minuti, bilo je to djelo Caktaš.

Varaždincima je uvelike i odmoglo isključenje Jorgea Pellumbija već u 15. minuti.

U sljedećem kolu na domaćem će terenu dočekati zagrebački Dinamo koji je trenutno na vrhu ljestvice (kao i Gorica, ima 13 bodova).

Pogledajte sažetak utakmice koji je pripremila Hrvatska nogometna televizija.