druga ženska liga

Bumbarice ostvarile treću pobjedu u prvenstvu, u Hrašćici bolje od ŽNK 4 rijeke

NK Varteks

Seniorke NK Varteksa iz utakmice u utakmicu pokazuju da su itekako bile spremne za natjecanje u 2.HNLŽ.

U četvrtom kolu 2.HNLŽ seniorke Varteksa na domaćem terenu u Hrašćici pobijedile su momčad ŽNK 4 rijeke rezultatom 2:0.

Oba gola za nogometašice varaždinskog drugoligaša zabila je Tara Lušić u razmaku od dvije minute (23. i 24. minuta).

Time su Bumbarice došle do treće pobjede u prvenstvu u četiri odigrana susreta. Jedine bolje od njih zasad su bile nogometašice iz Rijeke u drugom kolu.

U sljedećem 5. kolu Varteksovke idu u Sisak na noge ŠNK Frankopan. Utakmica se igra u nedjelju, 25. listopada.

Na tablici 2.HNLŽ seniorke se nalaze na trećem mjestu s devet bodova, dok im prvo mjesto koje drže Riječanke bježi tri boda. Na drugom mjestu je ekipa ŽNK Katarina Zrinski s 9 bodova i utakmicom manje.