FOTOGALERIJA

KLIKOM PO TRIBINI Pogledajte tko je sve gledao utakmicu Varaždina i Slaven Belupa

Siniša Sović/Foto agencija Sjever

Navijalo se i danas...

S obzirom na najavljene mjere varaždinskog Stožera civilne zaštite, danas je možda bila zadnja prilika, prije nove zabrane gledatelja na utakmicama, da ljubitelji nogometa još jednom uživo daju potporu varaždinskom prvoligašu.

Utakmica Varaždina i Slaven Belupa, 23.10.2020. NK Varaždin - NK Slaven Belupo

Nažalost po domaće navijače, gosti su pobijedili te tri boda idu u Koprivnicu.

Prvi pogodak Varaždinu je zabio Krstanović u 18 minuti, dok je u 50. minuti primio i drugi, strijelac je bio Bačelić-Grgić.

Gol nade za domaće u 83. minuti zabio je Petković, a rezultat 1:2 ostao je na semaforu do kraja utakmice.

Tko je sve danas navijao, pogledaje u našu fotogaleriju.