RASPUCANE VARAŽDINKE

RUTINSKI Kokice do najveće pobjede u sezoni: Utrpale 47 golova protiv Virovitice

Siniša Sović/Foto agencija Sjever

Raspucane Kokice promašivale su u rijetkim trenucima na domaćem parketu i stigle do strašne pobjede protiv Virovitice (47:25).

Nakon raspucane pobjede protiv Sinja (41:26), Kokice su na domaćem parketu protiv Virovitice zabile još više golova. Slavile su sa 22 razlike (47:25) i nastavile s dobrim igrama.

Gostujuće igračice povele su samo u prvoj minuti (0:1) i nakon toga je sve bilo u znaku Kokica. Već u 8. minuti imale su domaće rukometašice četiri gola prednosti (7:3), a u 17 minuti je to poraslo i na osam golova (13:5).

Do poluvremena su izabranice Vladimira Canjuge otišle i na 11 razlike (23:12), a pet minuta nakon nastavka susreta bilo je i +14 (28:14). U 41. minuti otišle su i na 16 razlike (32:16). U posljednjih 15 minuta zabile su još golova sve do konačnih 47:25 koje je u posljednjoj minui postavila Suzana Furjan.

Kokice sljedeću utakmicu također igraju na domaćem parketu, a bit će to već u srijedu, 3. ožujka, protiv Sesveta

ŽRK Koka - ŽRK 1234 Virovitica 47:25 (23:12)