cross utrka

Zoran Križanić i Ivana Zeljko nabrži na 11. cross utrci Lančić-Knapić

AK Sloboda

Utrku dužine 5 kilometara uspješno je završilo 73 natjecatelja...

U nedjelju 6. lipnja je u Lančić-Knapiću, u organizaciji vrijednih članova DŠR Lančić-Knapić, održana tradicionalna sad već 11. cross utrka.

Utrku dužine 5 kilometara uspješno je završilo 73 natjecatelja, a ova utrka se ujedno bodovala i za kup SZH. Zoran Križanić očito se dobro oporavio od prošlotjednog teškog maratona i uvjerljivo je pobijedio na ovoj kratkoj, ali zahtjevnoj stazi u vremenu 20:38. Drugo mjesto osvojio je Saša Horvat (AK Međimurje) u vremenu 21:13 ispred Dinka Solića (AK Sloboda) koji se ovaj put morao zadovoljiti 3. mjestom (21:39).

U ženskoj konkurenciji pobijedila je Ivana Zeljko (AK Međimurje) u vremenu 25:51 ispred Vanje Rupčić (AK Koprivnica) – 26:09 i Anamarije Jelaković (AK Sloboda) koja je otrčala 26:59.